Podwyższenie kapitału zakładowego jako ślad świeżej rundy
Podwyższenie kapitału zakładowego oznacza, że spółka wyemitowała nowe udziały albo akcje i ktoś je objął za pieniądze albo aport. Poniżej najświeższe podwyższenia widoczne w sprawozdaniach. W ostatnich 12 miesiącach było ich 76.
| Publiczne od | Spółka | Kapitał przed | Kapitał po | Zmiana | Przychód r/r |
|---|---|---|---|---|---|
| 30.04.2026 | Wielton30.04.2026 · sprawozdanie za 202515 mln złprzychód+3,7 % | 12,1 mln zł | 15 mln zł | +24,2 % | +3,7 % |
| 30.04.2026 | Bumech30.04.2026 · sprawozdanie za 202560 mln złprzychód−19,8 % | 57,9 mln zł | 60 mln zł | +3,6 % | −19,8 % |
| 30.04.2026 | ASM Group30.04.2026 · sprawozdanie za 20259,7 mln złprzychód+2 % | 5,7 mln zł | 9,7 mln zł | +70,9 % | +2 % |
| 30.04.2026 | Luna Global30.04.2026 · sprawozdanie za 202532 mln złprzychódbrak | 25,9 mln zł | 32 mln zł | +23,9 % | brak |
| 30.04.2026 | Synthaverse30.04.2026 · sprawozdanie za 20257,6 mln złprzychód−41,5 % | 7,1 mln zł | 7,6 mln zł | +7,1 % | −41,5 % |
| 30.04.2026 | CPD30.04.2026 · sprawozdanie za 20251 mln złprzychód+78,4 % | 448 tys. zł | 1 mln zł | +131 % | +78,4 % |
| 30.04.2026 | ONE More Level30.04.2026 · sprawozdanie za 20256,6 mln złprzychód−92,9 % | 5,7 mln zł | 6,6 mln zł | +17,4 % | −92,9 % |
| 29.04.2026 | Vivid Games29.04.2026 · sprawozdanie za 20255,6 mln złprzychód−16,1 % | 3,2 mln zł | 5,6 mln zł | +72 % | −16,1 % |
| 29.04.2026 | Urteste29.04.2026 · sprawozdanie za 2025153 tys. złprzychódbrak | 141 tys. zł | 153 tys. zł | +8,5 % | brak |
| 28.04.2026 | Reino Capital28.04.2026 · sprawozdanie za 202570 mln złprzychód+114 % | 65,6 mln zł | 70 mln zł | +6,7 % | +114 % |
| 28.04.2026 | Bioceltix28.04.2026 · sprawozdanie za 2025553 tys. złprzychódbrak | 492 tys. zł | 553 tys. zł | +12,4 % | brak |
| 23.04.2026 | Boombit23.04.2026 · sprawozdanie za 20256,9 mln złprzychód−8,8 % | 6,8 mln zł | 6,9 mln zł | +1,2 % | −8,8 % |
| 23.04.2026 | Noctiluca23.04.2026 · sprawozdanie za 2025260 tys. złprzychód+48 % | 237 tys. zł | 260 tys. zł | +9,7 % | +48 % |
| 21.04.2026 | PCF Group21.04.2026 · sprawozdanie za 2025852 tys. złprzychód+4,8 % | 719 tys. zł | 852 tys. zł | +18,5 % | +4,8 % |
| 21.04.2026 | QNA Technology21.04.2026 · sprawozdanie za 2025295 tys. złprzychód−55 % | 180 tys. zł | 295 tys. zł | +63,9 % | −55 % |
| 20.04.2026 | Spółka w radarze20.04.2026 · sprawozdanie za 20251,1 mln złprzychód+24 % | 1 mln zł | 1,1 mln zł | +11,1 % | +24 % |
| 17.04.2026 | Spółka w radarze17.04.2026 · sprawozdanie za 20251,8 mln złprzychódbrak | 799 tys. zł | 1,8 mln zł | +125 % | brak |
| 15.04.2026 | Spółka w radarze15.04.2026 · sprawozdanie za 2025285 tys. złprzychód+322 % | 238 tys. zł | 285 tys. zł | +19,7 % | +322 % |
| 14.04.2026 | Spółka w radarze14.04.2026 · sprawozdanie za 20251,1 mln złprzychód+917 % | 1 mln zł | 1,1 mln zł | +9,7 % | +917 % |
| 02.04.2026 | Spółka w radarze02.04.2026 · sprawozdanie za 202528,6 mln złprzychód+41,5 % | 22,8 mln zł | 28,6 mln zł | +25,6 % | +41,5 % |
| 01.04.2026 | Spółka w radarze01.04.2026 · sprawozdanie za 2025110 tys. złprzychód−1 % | 100 tys. zł | 110 tys. zł | +10 % | −1 % |
| 30.03.2026 | Spółka w radarze30.03.2026 · sprawozdanie za 20257,4 mln złprzychód−85,8 % | 5,2 mln zł | 7,4 mln zł | +40,9 % | −85,8 % |
| 26.03.2026 | Spółka w radarze26.03.2026 · sprawozdanie za 20254,6 mln złprzychód+8,2 % | 4,5 mln zł | 4,6 mln zł | +2 % | +8,2 % |
| 25.03.2026 | Spółka w radarze25.03.2026 · sprawozdanie za 202510,4 mln złprzychód−33,7 % | 10,2 mln zł | 10,4 mln zł | +2,2 % | −33,7 % |
| 25.03.2026 | Spółka w radarze25.03.2026 · sprawozdanie za 2025317 tys. złprzychód−23,7 % | 273 tys. zł | 317 tys. zł | +16,1 % | −23,7 % |
| 24.03.2026 | Spółka w radarze24.03.2026 · sprawozdanie za 20255,2 mln złprzychód−62,9 % | 3,2 mln zł | 5,2 mln zł | +62,4 % | −62,9 % |
| 23.03.2026 | Spółka w radarze23.03.2026 · sprawozdanie za 20251,4 mln złprzychód+15,9 % | 887 tys. zł | 1,4 mln zł | +52,4 % | +15,9 % |
| 23.03.2026 | Spółka w radarze23.03.2026 · sprawozdanie za 2025767 tys. złprzychód−56,9 % | 504 tys. zł | 767 tys. zł | +52,2 % | −56,9 % |
| 23.03.2026 | Spółka w radarze23.03.2026 · sprawozdanie za 20252,4 mln złprzychód−51,9 % | 2,2 mln zł | 2,4 mln zł | +9,1 % | −51,9 % |
| 23.03.2026 | Spółka w radarze23.03.2026 · sprawozdanie za 2025273 tys. złprzychód−14,7 % | 254 tys. zł | 273 tys. zł | +7,5 % | −14,7 % |
| 23.03.2026 | Spółka w radarze23.03.2026 · sprawozdanie za 2025709 tys. złprzychód−26,6 % | 688 tys. zł | 709 tys. zł | +3,1 % | −26,6 % |
| 20.03.2026 | Spółka w radarze20.03.2026 · sprawozdanie za 20253,3 mln złprzychód+33,1 % | 3 mln zł | 3,3 mln zł | +10,8 % | +33,1 % |
| 20.03.2026 | Spółka w radarze20.03.2026 · sprawozdanie za 202514,1 mln złprzychód−3,9 % | 13,8 mln zł | 14,1 mln zł | +2,6 % | −3,9 % |
| 20.03.2026 | Spółka w radarze20.03.2026 · sprawozdanie za 2025147 tys. złprzychód−55,9 % | 142 tys. zł | 147 tys. zł | +3,5 % | −55,9 % |
| 20.03.2026 | Spółka w radarze20.03.2026 · sprawozdanie za 2025323 tys. złprzychódbrak | 155 tys. zł | 323 tys. zł | +108 % | brak |
| 20.03.2026 | Spółka w radarze20.03.2026 · sprawozdanie za 2025405 tys. złprzychód+24,3 % | 121 tys. zł | 405 tys. zł | +235 % | +24,3 % |
| 20.03.2026 | Spółka w radarze20.03.2026 · sprawozdanie za 20256,9 mln złprzychód−87 % | 1,6 mln zł | 6,9 mln zł | +342 % | −87 % |
| 19.03.2026 | Spółka w radarze19.03.2026 · sprawozdanie za 20251,1 mln złprzychód+18,3 % | 1 mln zł | 1,1 mln zł | +2 % | +18,3 % |
| 19.03.2026 | Spółka w radarze19.03.2026 · sprawozdanie za 20257,5 mln złprzychódbrak | 6,5 mln zł | 7,5 mln zł | +15,4 % | brak |
| 19.03.2026 | Spółka w radarze19.03.2026 · sprawozdanie za 202517,8 mln złprzychód−47 % | 12,7 mln zł | 17,8 mln zł | +40 % | −47 % |
| 19.03.2026 | Spółka w radarze19.03.2026 · sprawozdanie za 2025142 tys. złprzychód+37,8 % | 125 tys. zł | 142 tys. zł | +13,6 % | +37,8 % |
| 17.03.2026 | Spółka w radarze17.03.2026 · sprawozdanie za 20251,7 mln złprzychód−6,4 % | 1,7 mln zł | 1,7 mln zł | +2,1 % | −6,4 % |
| 17.03.2026 | Spółka w radarze17.03.2026 · sprawozdanie za 20256,1 mln złprzychód+84,8 % | 3 mln zł | 6,1 mln zł | +100 % | +84,8 % |
| 12.03.2026 | Spółka w radarze12.03.2026 · sprawozdanie za 20252,4 mln złprzychódbrak | 1,3 mln zł | 2,4 mln zł | +84,2 % | brak |
| 10.03.2026 | Spółka w radarze10.03.2026 · sprawozdanie za 2025206 tys. złprzychód+177 % | 202 tys. zł | 206 tys. zł | +2 % | +177 % |
| 23.02.2026 | Spółka w radarze23.02.2026 · sprawozdanie za 202513,7 mln złprzychód−53,6 % | 13,2 mln zł | 13,7 mln zł | +3,4 % | −53,6 % |
| 16.02.2026 | Spółka w radarze16.02.2026 · sprawozdanie za 2025692 tys. złprzychód−28,5 % | 642 tys. zł | 692 tys. zł | +7,8 % | −28,5 % |
| 16.02.2026 | Spółka w radarze16.02.2026 · sprawozdanie za 20258,7 mln złprzychód−8,9 % | 1,1 mln zł | 8,7 mln zł | +690 % | −8,9 % |
| 16.02.2026 | Spółka w radarze16.02.2026 · sprawozdanie za 20252,8 mln złprzychód−3,7 % | 2,4 mln zł | 2,8 mln zł | +16,3 % | −3,7 % |
| 16.02.2026 | Spółka w radarze16.02.2026 · sprawozdanie za 20253,4 mln złprzychód+47,9 % | 2 mln zł | 3,4 mln zł | +72,2 % | +47,9 % |
| 16.02.2026 | Spółka w radarze16.02.2026 · sprawozdanie za 202537,6 mln złprzychód−79 % | 35,4 mln zł | 37,6 mln zł | +6,3 % | −79 % |
| 16.02.2026 | Spółka w radarze16.02.2026 · sprawozdanie za 2025211 tys. złprzychód−50,4 % | 195 tys. zł | 211 tys. zł | +8,2 % | −50,4 % |
| 16.02.2026 | Spółka w radarze16.02.2026 · sprawozdanie za 2025620 tys. złprzychódbrak | 525 tys. zł | 620 tys. zł | +18,1 % | brak |
| 16.02.2026 | Spółka w radarze16.02.2026 · sprawozdanie za 2025900 tys. złprzychód−60,7 % | 750 tys. zł | 900 tys. zł | +20 % | −60,7 % |
| 16.02.2026 | Spółka w radarze16.02.2026 · sprawozdanie za 2025139 tys. złprzychód−16,5 % | 133 tys. zł | 139 tys. zł | +4,5 % | −16,5 % |
| 16.02.2026 | Spółka w radarze16.02.2026 · sprawozdanie za 2025920 tys. złprzychód−5,8 % | 115 tys. zł | 920 tys. zł | +700 % | −5,8 % |
| 16.02.2026 | Spółka w radarze16.02.2026 · sprawozdanie za 20253,8 mln złprzychód−99,8 % | 3,3 mln zł | 3,8 mln zł | +16,7 % | −99,8 % |
| 16.02.2026 | Spółka w radarze16.02.2026 · sprawozdanie za 20254,7 mln złprzychód−11,7 % | 1,7 mln zł | 4,7 mln zł | +177 % | −11,7 % |
| 16.02.2026 | Spółka w radarze16.02.2026 · sprawozdanie za 2025139 tys. złprzychód+256 % | 5 tys. zł | 139 tys. zł | +2 680 % | +256 % |
| 16.02.2026 | Spółka w radarze16.02.2026 · sprawozdanie za 20251,3 mln złprzychód−86,1 % | 1,1 mln zł | 1,3 mln zł | +18,3 % | −86,1 % |
Pierwsze 10 pozycji jest jawne. Pozostałe 66 spółek, alert i eksport są w radarze.
Co mówi kwota
Podajemy przyrost nominalny kapitału zakładowego. Inwestor zwykle płaci więcej niż wartość nominalna, a nadwyżka trafia do kapitału zapasowego, więc kwota rundy jest wyższa niż przyrost kapitału.
Dlaczego bez wyceny
Rejestr nie zawiera ceny objęcia udziałów, więc nie podajemy wyceny rundy. Wskazujemy fakt, kwotę nominalną i datę, w której zmiana stała się publiczna.
Alert w dniu publikacji
Zapisz filtr z warunkiem podwyższenia kapitału, a nowe przypadki trafią na Twoją skrzynkę. Jak działają alerty