Femion Technology
FEMION TECHNOLOGY SPÓŁKA AKCYJNA
- Przychód netto 2025
- 5,4 mln zł
- Rok do roku
- −3,9 %
- CAGR 3 lata
- +13,4 %
- Kwartyl w branży
- 3 z 4
Spółka w liczbach i zdaniach
Femion Technology to spółka akcyjna w oprogramowaniu i IT, z siedzibą w miejscowości Wrocław. Wpis do rejestru pochodzi z 2011 roku (15 lat temu). Przychód netto za 2025 to 5,4 mln zł; wobec poprzedniego roku zmiana wynosi −3,9 %. Licząc trzy lata wstecz, przychód rósł średnio o 13,4 % rocznie. Sprawozdanie za 2025 pokazuje podwyższenie kapitału zakładowego z 13,8 mln zł do 14,1 mln zł, co zwykle oznacza emisję nowych udziałów albo akcji. Łącznie widzimy 6 podwyższenia kapitału w kolejnych sprawozdaniach. W profilu wymieniamy 5 osób z ujawnionymi udziałami albo funkcjami w spółce.
Przychód netto w kolejnych latach
| Rok obrotowy | Przychód netto | Zysk netto | Kapitał własny | Kapitał zakładowy | Publikacja |
|---|---|---|---|---|---|
| Rok obrotowy 2025 | 5,4 mln zł | -653 tys. zł | 2,6 mln zł | 14,1 mln zł | 20.03.2026 |
| Rok obrotowy 2024 | 5,6 mln zł | 3,2 mln zł | 2,8 mln zł | 13,8 mln zł | 21.03.2025 |
| Rok obrotowy 2023 | 4 mln zł | -5,4 mln zł | -398 tys. zł | 13,8 mln zł | 20.03.2024 |
| Rok obrotowy 2022 | 3,7 mln zł | -5,6 mln zł | -2,5 mln zł | 9 mln zł | 21.03.2023 |
| Rok obrotowy 2021 | 8,5 mln zł | -3,1 mln zł | 1,6 mln zł | 8,1 mln zł | 21.03.2022 |
| Rok obrotowy 2020 | 10,1 mln zł | -12,3 mln zł | 2,2 mln zł | 7,4 mln zł | 22.03.2021 |
| Rok obrotowy 2019 | 31 mln zł | -6,4 mln zł | 13,8 mln zł | 7,4 mln zł | 20.03.2020 |
| Rok obrotowy 2018 | 42,6 mln zł | 707 tys. zł | 20,8 mln zł | 7,4 mln zł | 21.03.2019 |
| Rok obrotowy 2017 | 39,1 mln zł | 6,2 mln zł | 21,8 mln zł | 7,4 mln zł | 21.03.2018 |
| Rok obrotowy 2016 | 40,4 mln zł | 6,4 mln zł | 18,6 mln zł | 7,4 mln zł | 21.03.2017 |
| Rok obrotowy 2015 | 29,5 mln zł | 4 mln zł | 12,2 mln zł | 7,5 mln zł | 15.02.2016 |
| Rok obrotowy 2014 | 24,2 mln zł | 501 tys. zł | 8,3 mln zł | 7,5 mln zł | 16.02.2015 |
| Rok obrotowy 2013 | 18,7 mln zł | 1,6 mln zł | 7,5 mln zł | 7,5 mln zł | 14.02.2014 |
| Rok obrotowy 2012 | 13,3 mln zł | 1,9 mln zł | 5,8 mln zł | 7,5 mln zł | 13.02.2013 |
| Rok obrotowy 2011 | 3,2 mln zł | 738 tys. zł | 4,4 mln zł | 7,5 mln zł | 14.02.2012 |
| Rok obrotowy 2010 | 2,1 mln zł | 564 tys. zł | 979 tys. zł | 625 tys. zł | 14.02.2011 |
| Rok obrotowy 2009 | 1,5 mln zł | -202 tys. zł | 290 tys. zł | 500 tys. zł | 14.02.2010 |
Kwoty w złotych, ze sprawozdań rocznych. Dynamikę liczymy tylko z dwóch kolejnych lat obrotowych, zgodnie z metodą.
Podwyższenia kapitału zakładowego
-
Sprawozdanie za 2025, publiczne od 20 marca 2026
13,8 mln zł do 14,1 mln zł (+2,6 %)
-
Sprawozdanie za 2023, publiczne od 20 marca 2024
9 mln zł do 13,8 mln zł (+52,4 %)
-
Sprawozdanie za 2022, publiczne od 21 marca 2023
8,1 mln zł do 9 mln zł (+11,3 %)
-
Sprawozdanie za 2021, publiczne od 21 marca 2022
7,4 mln zł do 8,1 mln zł (+9,6 %)
-
Sprawozdanie za 2011, publiczne od 14 lutego 2012
625 tys. zł do 7,5 mln zł (+1 100 %)
-
Sprawozdanie za 2010, publiczne od 14 lutego 2011
500 tys. zł do 625 tys. zł (+25 %)
Akcjonariusze i osoby w spółce
Osoby fizyczne ujawnione publicznie: akcjonariusze od progu ujawnienia, wspólnicy i członkowie organów.
- Przemysław Kral49,9 % udziałów lub akcji
- January Ciszewski11,8 % udziałów lub akcji
- Bartosz Weyna6,3 % udziałów lub akcji
- ICE RED5,3 % udziałów lub akcji
- Jarosław Olejarzczłonek zarządu