Grupa Modne Zakupy
GRUPA MODNE ZAKUPY SPÓŁKA AKCYJNA
- Przychód netto 2025
- 4 tys. zł
- Rok do roku
- −77,8 %niska baza
- CAGR 3 lata
- +26 %
- Kwartyl w branży
- 4 z 4
Spółka w liczbach i zdaniach
Grupa Modne Zakupy działa jako spółka akcyjna w e-commerce i handlu, z siedzibą w miejscowości Warszawa. Wpis do rejestru pochodzi z 2012 roku (14 lat temu). Przychód netto za 2025 to 4 tys. zł; wobec poprzedniego roku zmiana wynosi −77,8 %. Licząc trzy lata wstecz, przychód rósł średnio o 26 % rocznie. Sprawozdanie za 2023 pokazuje podwyższenie kapitału zakładowego z 3,3 mln zł do 3,4 mln zł, co zwykle oznacza emisję nowych udziałów albo akcji. Łącznie widzimy 10 podwyższenia kapitału w kolejnych sprawozdaniach. W profilu wymieniamy 4 osoby z ujawnionymi udziałami albo funkcjami w spółce.
Przychód netto w kolejnych latach
| Rok obrotowy | Przychód netto | Zysk netto | Kapitał własny | Kapitał zakładowy | Publikacja |
|---|---|---|---|---|---|
| Rok obrotowy 2025 | 4 tys. zł | -449 tys. zł | 2,5 mln zł | 3,4 mln zł | 23.03.2026 |
| Rok obrotowy 2024 | 18 tys. zł | -460 tys. zł | 3 mln zł | 3,4 mln zł | 14.02.2025 |
| Rok obrotowy 2023 | 3 tys. zł | -488 tys. zł | 3,4 mln zł | 3,4 mln zł | 14.02.2024 |
| Rok obrotowy 2022 | 2 tys. zł | -1,1 mln zł | 3,9 mln zł | 3,3 mln zł | 21.03.2023 |
| Rok obrotowy 2021 | 104 tys. zł | -2,4 mln zł | 3 tys. zł | 1,3 mln zł | 14.02.2022 |
| Rok obrotowy 2020 | 326 tys. zł | -3,7 mln zł | 394 tys. zł | 655 tys. zł | 22.03.2021 |
| Rok obrotowy 2019 | 795 tys. zł | -1,1 mln zł | 662 tys. zł | 492 tys. zł | 20.03.2020 |
| Rok obrotowy 2018 | 68 tys. zł | -1,6 mln zł | 1,3 mln zł | 453 tys. zł | 21.03.2019 |
| Rok obrotowy 2017 | 245 tys. zł | -2,5 mln zł | -198 tys. zł | 453 tys. zł | 12.02.2018 |
| Rok obrotowy 2016 | 75 tys. zł | -1,5 mln zł | 331 tys. zł | 250 tys. zł | 13.02.2017 |
| Rok obrotowy 2015 | 593 tys. zł | -949 tys. zł | 336 tys. zł | 206 tys. zł | 15.02.2016 |
| Rok obrotowy 2014 | 258 tys. zł | -329 tys. zł | 1,3 mln zł | 180 tys. zł | 01.05.2015 |
| Rok obrotowy 2013 | 89 tys. zł | -185 tys. zł | 581 tys. zł | 165 tys. zł | 14.02.2014 |
| Rok obrotowy 2012 | 98 tys. zł | -38 tys. zł | 66 tys. zł | 113 tys. zł | 14.02.2013 |
Kwoty w złotych, ze sprawozdań rocznych. Dynamikę liczymy tylko z dwóch kolejnych lat obrotowych, zgodnie z metodą.
Podwyższenia kapitału zakładowego
-
Sprawozdanie za 2023, publiczne od 14 lutego 2024
3,3 mln zł do 3,4 mln zł (+5,2 %)
-
Sprawozdanie za 2022, publiczne od 21 marca 2023
1,3 mln zł do 3,3 mln zł (+160 %)
-
Sprawozdanie za 2021, publiczne od 14 lutego 2022
655 tys. zł do 1,3 mln zł (+92,4 %)
-
Sprawozdanie za 2020, publiczne od 22 marca 2021
492 tys. zł do 655 tys. zł (+33,1 %)
-
Sprawozdanie za 2019, publiczne od 20 marca 2020
453 tys. zł do 492 tys. zł (+8,6 %)
-
Sprawozdanie za 2017, publiczne od 12 lutego 2018
250 tys. zł do 453 tys. zł (+81,2 %)
-
Sprawozdanie za 2016, publiczne od 13 lutego 2017
206 tys. zł do 250 tys. zł (+21,4 %)
-
Sprawozdanie za 2015, publiczne od 15 lutego 2016
180 tys. zł do 206 tys. zł (+14,4 %)
-
Sprawozdanie za 2014, publiczne od 1 maja 2015
165 tys. zł do 180 tys. zł (+9,1 %)
-
Sprawozdanie za 2013, publiczne od 14 lutego 2014
113 tys. zł do 165 tys. zł (+46 %)
Akcjonariusze i osoby w spółce
Osoby fizyczne ujawnione publicznie: akcjonariusze od progu ujawnienia, wspólnicy i członkowie organów.
- Michal Grom18,7 % udziałów lub akcji
- Grażyna Piotrowska-Oliwa11,3 % udziałów lub akcji
- Wojciech Uchman11 % udziałów lub akcji
- mACIEJ bOGACZYK5,2 % udziałów lub akcji