- Przychód netto 2025
- 15,7 mln zł
- Rok do roku
- +22,5 %
- CAGR 3 lata
- +17,5 %
- Kwartyl w branży
- 2 z 4
Spółka w liczbach i zdaniach
JRC Group działa jako spółka akcyjna w e-commerce i handlu, z siedzibą w miejscowości Warszawa. W rejestrze figuruje od 2011 roku, więc ma za sobą 15 lat działalności. W roku obrotowym 2025 przychód netto wyniósł 15,7 mln zł, o 22,5 % wyższy niż rok wcześniej. Średnie roczne tempo wzrostu z trzech lat (CAGR) to +17,5 %. Kapitał zakładowy urósł w roku 2023 o 7 mln zł (wartość nominalna), co wskazuje na objęcie nowych udziałów lub akcji. Łącznie widzimy 9 podwyższenia kapitału w kolejnych sprawozdaniach. W profilu wymieniamy 5 osób z ujawnionymi udziałami albo funkcjami w spółce.
Przychód netto w kolejnych latach
| Rok obrotowy | Przychód netto | Zysk netto | Kapitał własny | Kapitał zakładowy | Publikacja |
|---|---|---|---|---|---|
| Rok obrotowy 2025 | 15,7 mln zł | -1,2 mln zł | 16,1 mln zł | 12,8 mln zł | 16.02.2026 |
| Rok obrotowy 2024 | 12,8 mln zł | -106 tys. zł | 17,9 mln zł | 12,8 mln zł | 14.02.2025 |
| Rok obrotowy 2023 | 10,9 mln zł | 239 tys. zł | 17,8 mln zł | 12,8 mln zł | 14.02.2024 |
| Rok obrotowy 2022 | 9,7 mln zł | 269 tys. zł | 10,6 mln zł | 5,8 mln zł | 14.02.2023 |
| Rok obrotowy 2021 | 8,1 mln zł | 396 tys. zł | 9,2 mln zł | 4,8 mln zł | 14.02.2022 |
| Rok obrotowy 2020 | 6,5 mln zł | 297 tys. zł | 8,8 mln zł | 4,8 mln zł | 15.02.2021 |
| Rok obrotowy 2019 | 6 mln zł | 232 tys. zł | 7 mln zł | 3,3 mln zł | 14.02.2020 |
| Rok obrotowy 2018 | 5,1 mln zł | 276 tys. zł | 6,7 mln zł | 3,2 mln zł | 14.02.2019 |
| Rok obrotowy 2017 | 3,9 mln zł | 41 tys. zł | 5,6 mln zł | 2,9 mln zł | 14.02.2018 |
| Rok obrotowy 2016 | 3,6 mln zł | 10 tys. zł | 2,6 mln zł | 1,5 mln zł | 14.02.2017 |
| Rok obrotowy 2015 | 2,6 mln zł | 34 tys. zł | 2,6 mln zł | 1,5 mln zł | 15.02.2016 |
| Rok obrotowy 2014 | 1,5 mln zł | 237 tys. zł | 2,6 mln zł | 1,4 mln zł | 16.02.2015 |
| Rok obrotowy 2013 | 1,9 mln zł | 269 tys. zł | 1,1 mln zł | 698 tys. zł | 14.02.2014 |
| Rok obrotowy 2012 | 1,4 mln zł | 69 tys. zł | 950 tys. zł | 515 tys. zł | 14.02.2013 |
| Rok obrotowy 2011 | 79 tys. zł | 1 tys. zł | 101 tys. zł | 100 tys. zł | 14.02.2012 |
Kwoty w złotych, ze sprawozdań rocznych. Dynamikę liczymy tylko z dwóch kolejnych lat obrotowych, zgodnie z metodą.
Podwyższenia kapitału zakładowego
-
Sprawozdanie za 2023, publiczne od 14 lutego 2024
5,8 mln zł do 12,8 mln zł (+120 %)
-
Sprawozdanie za 2022, publiczne od 14 lutego 2023
4,8 mln zł do 5,8 mln zł (+20,7 %)
-
Sprawozdanie za 2020, publiczne od 15 lutego 2021
3,3 mln zł do 4,8 mln zł (+47,8 %)
-
Sprawozdanie za 2018, publiczne od 14 lutego 2019
2,9 mln zł do 3,2 mln zł (+12,9 %)
-
Sprawozdanie za 2017, publiczne od 14 lutego 2018
1,5 mln zł do 2,9 mln zł (+89,7 %)
-
Sprawozdanie za 2015, publiczne od 15 lutego 2016
1,4 mln zł do 1,5 mln zł (+11 %)
-
Sprawozdanie za 2014, publiczne od 16 lutego 2015
698 tys. zł do 1,4 mln zł (+94,7 %)
-
Sprawozdanie za 2013, publiczne od 14 lutego 2014
515 tys. zł do 698 tys. zł (+35,5 %)
-
Sprawozdanie za 2012, publiczne od 14 lutego 2013
100 tys. zł do 515 tys. zł (+415 %)
Akcjonariusze i osoby w spółce
Osoby fizyczne ujawnione publicznie: akcjonariusze od progu ujawnienia, wspólnicy i członkowie organów.
- Łukasz Chojnacki24 % udziałów lub akcji
- Mateusz Jujka13,4 % udziałów lub akcji
- Szymon Jujka9 % udziałów lub akcji
- Jolanta Srebnicka-Rubeńczyk7,8 % udziałów lub akcji
- Jan Dejonghe5,1 % udziałów lub akcji