- Przychód netto 2025
- 58,8 mln zł
- Rok do roku
- +15,3 %
- CAGR 3 lata
- +11,5 %
- Kwartyl w branży
- 2 z 4
Spółka w liczbach i zdaniach
Profil dotyczy spółki M4B, czyli spółka akcyjna w oprogramowaniu i IT, z siedzibą w miejscowości Warszawa. W rejestrze figuruje od 2005 roku, więc ma za sobą 21 lat działalności. W roku obrotowym 2025 przychód netto wyniósł 58,8 mln zł, o 15,3 % wyższy niż rok wcześniej. Średnie roczne tempo wzrostu z trzech lat (CAGR) to +11,5 %. Kapitał zakładowy urósł w roku 2017 o 1,9 mln zł (wartość nominalna), co wskazuje na objęcie nowych udziałów lub akcji. Łącznie widzimy 3 podwyższenia kapitału w kolejnych sprawozdaniach. W profilu wymieniamy 2 osoby z ujawnionymi udziałami albo funkcjami w spółce.
Przychód netto w kolejnych latach
| Rok obrotowy | Przychód netto | Zysk netto | Kapitał własny | Kapitał zakładowy | Publikacja |
|---|---|---|---|---|---|
| Rok obrotowy 2025 | 58,8 mln zł | 1,7 mln zł | 20,2 mln zł | 2 mln zł | 13.02.2026 |
| Rok obrotowy 2024 | 51 mln zł | 262 tys. zł | 17 mln zł | 2 mln zł | 14.02.2025 |
| Rok obrotowy 2023 | 49 mln zł | 320 tys. zł | 16,7 mln zł | 2 mln zł | 14.02.2024 |
| Rok obrotowy 2022 | 42,5 mln zł | 510 tys. zł | 16,4 mln zł | 2 mln zł | 14.02.2023 |
| Rok obrotowy 2021 | 32,2 mln zł | 2,3 mln zł | 17,4 mln zł | 2 mln zł | 14.02.2022 |
| Rok obrotowy 2020 | 20,8 mln zł | -2,4 mln zł | 15,1 mln zł | 2 mln zł | 15.02.2021 |
| Rok obrotowy 2019 | 44,3 mln zł | 6,6 mln zł | 17,4 mln zł | 2 mln zł | 14.02.2020 |
| Rok obrotowy 2018 | 33,1 mln zł | 6,2 mln zł | 12,3 mln zł | 2 mln zł | 14.02.2019 |
| Rok obrotowy 2017 | 15,9 mln zł | 3,5 mln zł | 6,7 mln zł | 2 mln zł | 14.02.2018 |
| Rok obrotowy 2016 | 12,8 mln zł | 2,7 mln zł | 2,4 mln zł | 102 tys. zł | 14.02.2017 |
| Rok obrotowy 2015 | 3 mln zł | -731 tys. zł | -2,2 mln zł | 640 tys. zł | 15.02.2016 |
| Rok obrotowy 2014 | 3 mln zł | 77 tys. zł | 789 tys. zł | 640 tys. zł | 13.02.2015 |
| Rok obrotowy 2013 | 10,6 mln zł | 42 tys. zł | 2,5 mln zł | 640 tys. zł | 13.02.2014 |
| Rok obrotowy 2012 | 7,9 mln zł | 134 tys. zł | 2,5 mln zł | 640 tys. zł | 14.02.2013 |
| Rok obrotowy 2011 | 6,7 mln zł | 412 tys. zł | 2,3 mln zł | 640 tys. zł | 14.02.2012 |
| Rok obrotowy 2010 | 3,7 mln zł | 139 tys. zł | 2,1 mln zł | 640 tys. zł | 14.02.2011 |
| Rok obrotowy 2009 | 1,5 mln zł | 38 tys. zł | 1,3 mln zł | 591 tys. zł | 14.02.2010 |
| Rok obrotowy 2008 | 511 tys. zł | -382 tys. zł | 1,2 mln zł | 550 tys. zł | 14.02.2009 |
Kwoty w złotych, ze sprawozdań rocznych. Dynamikę liczymy tylko z dwóch kolejnych lat obrotowych, zgodnie z metodą.
Podwyższenia kapitału zakładowego
-
Sprawozdanie za 2017, publiczne od 14 lutego 2018
102 tys. zł do 2 mln zł (+1 864 %)
-
Sprawozdanie za 2010, publiczne od 14 lutego 2011
591 tys. zł do 640 tys. zł (+8,3 %)
-
Sprawozdanie za 2009, publiczne od 14 lutego 2010
550 tys. zł do 591 tys. zł (+7,5 %)
Akcjonariusze i osoby w spółce
Osoby fizyczne ujawnione publicznie: akcjonariusze od progu ujawnienia, wspólnicy i członkowie organów.
- Jarosław Leśniewski53,7 % udziałów lub akcji
- Marek Sypek3,7 % udziałów lub akcji