Molecure
MOLECURE SPÓŁKA AKCYJNA
- Przychód netto 2025
- 6 mln zł
- Rok do roku
- +177 %
- CAGR 3 lata
- +55,1 %
- Kwartyl w branży
- 1 z 4
Spółka w liczbach i zdaniach
Molecure to spółka akcyjna w medtechu i biotechnologii, z siedzibą w miejscowości Warszawa. W rejestrze figuruje od 2012 roku, więc ma za sobą 14 lat działalności. W roku obrotowym 2025 przychód netto wyniósł 6 mln zł, o 177 % wyższy niż rok wcześniej. Średnie roczne tempo wzrostu z trzech lat (CAGR) to +55,1 %. Pod względem tempa wzrostu spółka mieści się w najszybszej jednej czwartej firm w medtechu i biotechnologii w naszej bazie. Kapitał zakładowy urósł w roku 2025 o 4 tys. zł (wartość nominalna), co wskazuje na objęcie nowych udziałów lub akcji. Łącznie widzimy 6 podwyższenia kapitału w kolejnych sprawozdaniach. W profilu wymieniamy 1 osobę z ujawnionymi udziałami albo funkcjami w spółce.
Przychód netto w kolejnych latach
| Rok obrotowy | Przychód netto | Zysk netto | Kapitał własny | Kapitał zakładowy | Publikacja |
|---|---|---|---|---|---|
| Rok obrotowy 2025 | 6 mln zł | -15,7 mln zł | 87,4 mln zł | 206 tys. zł | 10.03.2026 |
| Rok obrotowy 2024 | 2,2 mln zł | -31,3 mln zł | 103,4 mln zł | 202 tys. zł | 28.03.2025 |
| Rok obrotowy 2023 | 3,7 mln zł | -28,4 mln zł | 100,9 mln zł | 168 tys. zł | 29.03.2024 |
| Rok obrotowy 2022 | 1,6 mln zł | -15,3 mln zł | 126,4 mln zł | 140 tys. zł | 30.03.2023 |
| Rok obrotowy 2021 | 1,2 mln zł | -13,6 mln zł | 141,1 mln zł | 140 tys. zł | 31.03.2022 |
| Rok obrotowy 2020 | 124,9 mln zł | 64,3 mln zł | 143,4 mln zł | 136 tys. zł | 31.03.2021 |
| Rok obrotowy 2019 | 2 mln zł | -4,2 mln zł | 79,1 mln zł | 137 tys. zł | 31.03.2020 |
| Rok obrotowy 2018 | 1,4 mln zł | -4,4 mln zł | 81,9 mln zł | 137 tys. zł | 23.04.2019 |
| Rok obrotowy 2017 | 1,3 mln zł | -2,4 mln zł | 29,7 mln zł | 117 tys. zł | 26.04.2018 |
| Rok obrotowy 2016 | 1,3 mln zł | -2,4 mln zł | 13 mln zł | 30 tys. zł | 20.04.2017 |
| Rok obrotowy 2015 | 705 tys. zł | -559 tys. zł | 15,4 mln zł | 30 tys. zł | 20.04.2016 |
Kwoty w złotych, ze sprawozdań rocznych. Dynamikę liczymy tylko z dwóch kolejnych lat obrotowych, zgodnie z metodą.
Podwyższenia kapitału zakładowego
-
Sprawozdanie za 2025, publiczne od 10 marca 2026
202 tys. zł do 206 tys. zł (+2 %)
-
Sprawozdanie za 2024, publiczne od 28 marca 2025
168 tys. zł do 202 tys. zł (+20,2 %)
-
Sprawozdanie za 2023, publiczne od 29 marca 2024
140 tys. zł do 168 tys. zł (+20 %)
-
Sprawozdanie za 2021, publiczne od 31 marca 2022
136 tys. zł do 140 tys. zł (+2,9 %)
-
Sprawozdanie za 2018, publiczne od 23 kwietnia 2019
117 tys. zł do 137 tys. zł (+17,1 %)
-
Sprawozdanie za 2017, publiczne od 26 kwietnia 2018
30 tys. zł do 117 tys. zł (+290 %)
Akcjonariusze i osoby w spółce
Osoby fizyczne ujawnione publicznie: akcjonariusze od progu ujawnienia, wspólnicy i członkowie organów.
- Marcin Szumowski4,8 % udziałów lub akcji