MOLIERA2
MOLIERA2 SPÓŁKA AKCYJNA
- Przychód netto 2025
- 57,8 mln zł
- Rok do roku
- −25,6 %
- CAGR 3 lata
- −22,5 %
- Kwartyl w branży
- 4 z 4
Spółka w liczbach i zdaniach
MOLIERA2 to spółka akcyjna w e-commerce i handlu, z siedzibą w miejscowości Warszawa. W rejestrze figuruje od 2009 roku, więc ma za sobą 17 lat działalności. Ostatnie sprawozdanie (rok 2025) pokazuje 57,8 mln zł przychodu, czyli −25,6 % rok do roku. Średnie roczne tempo wzrostu z trzech lat (CAGR) to −22,5 %. Kapitał zakładowy urósł w roku 2025 o 10,2 mln zł (wartość nominalna), co wskazuje na objęcie nowych udziałów lub akcji. Łącznie widzimy 9 podwyższenia kapitału w kolejnych sprawozdaniach. W profilu wymieniamy 1 osobę z ujawnionymi udziałami albo funkcjami w spółce.
Przychód netto w kolejnych latach
| Rok obrotowy | Przychód netto | Zysk netto | Kapitał własny | Kapitał zakładowy | Publikacja |
|---|---|---|---|---|---|
| Rok obrotowy 2025 | 57,8 mln zł | -16,4 mln zł | 4,6 mln zł | 67,9 mln zł | 11.02.2026 |
| Rok obrotowy 2024 | 77,7 mln zł | -17,2 mln zł | 11,3 mln zł | 57,7 mln zł | 07.02.2025 |
| Rok obrotowy 2023 | 87,5 mln zł | -17 mln zł | 13,5 mln zł | 38,5 mln zł | 09.02.2024 |
| Rok obrotowy 2022 | 124,3 mln zł | -11,9 mln zł | 25,8 mln zł | 38,1 mln zł | 09.02.2023 |
| Rok obrotowy 2021 | 44,8 mln zł | -728 tys. zł | 125,2 mln zł | 35,1 mln zł | 14.02.2022 |
| Rok obrotowy 2020 | 15,4 mln zł | 13 mln zł | 4 mln zł | 11,7 mln zł | 11.02.2021 |
| Rok obrotowy 2019 | 181 tys. zł | -9 mln zł | 10,4 mln zł | 11,7 mln zł | 12.02.2020 |
| Rok obrotowy 2018 | 44 tys. zł | 31 tys. zł | 19,4 mln zł | 11,7 mln zł | 14.02.2019 |
| Rok obrotowy 2017 | 0 zł | -1,2 mln zł | 19,4 mln zł | 10,4 mln zł | 12.02.2018 |
| Rok obrotowy 2016 | 9,4 mln zł | -7,6 mln zł | 14,7 mln zł | 10,4 mln zł | 10.02.2017 |
| Rok obrotowy 2015 | 1 tys. zł | 160 tys. zł | 19,4 mln zł | 10,4 mln zł | 12.02.2016 |
| Rok obrotowy 2014 | 0 zł | -203 tys. zł | -385 tys. zł | 208 tys. zł | 13.02.2015 |
| Rok obrotowy 2013 | 0 zł | -240 tys. zł | -197 tys. zł | 178 tys. zł | 13.02.2014 |
| Rok obrotowy 2012 | 31 tys. zł | -255 tys. zł | 43 tys. zł | 178 tys. zł | 14.02.2013 |
| Rok obrotowy 2011 | 2 tys. zł | -177 tys. zł | 298 tys. zł | 178 tys. zł | 15.02.2012 |
| Rok obrotowy 2010 | 59 tys. zł | -197 tys. zł | 174 tys. zł | 165 tys. zł | 14.02.2011 |
| Rok obrotowy 2009 | 1 tys. zł | -63 tys. zł | 81 tys. zł | 143 tys. zł | 14.02.2010 |
Kwoty w złotych, ze sprawozdań rocznych. Dynamikę liczymy tylko z dwóch kolejnych lat obrotowych, zgodnie z metodą.
Podwyższenia kapitału zakładowego
-
Sprawozdanie za 2025, publiczne od 11 lutego 2026
57,7 mln zł do 67,9 mln zł (+17,7 %)
-
Sprawozdanie za 2024, publiczne od 7 lutego 2025
38,5 mln zł do 57,7 mln zł (+50,1 %)
-
Sprawozdanie za 2022, publiczne od 9 lutego 2023
35,1 mln zł do 38,1 mln zł (+8,5 %)
-
Sprawozdanie za 2021, publiczne od 14 lutego 2022
11,7 mln zł do 35,1 mln zł (+199 %)
-
Sprawozdanie za 2018, publiczne od 14 lutego 2019
10,4 mln zł do 11,7 mln zł (+13 %)
-
Sprawozdanie za 2015, publiczne od 12 lutego 2016
208 tys. zł do 10,4 mln zł (+4 892 %)
-
Sprawozdanie za 2014, publiczne od 13 lutego 2015
178 tys. zł do 208 tys. zł (+16,9 %)
-
Sprawozdanie za 2011, publiczne od 15 lutego 2012
165 tys. zł do 178 tys. zł (+7,9 %)
-
Sprawozdanie za 2010, publiczne od 14 lutego 2011
143 tys. zł do 165 tys. zł (+15,4 %)
Akcjonariusze i osoby w spółce
Osoby fizyczne ujawnione publicznie: akcjonariusze od progu ujawnienia, wspólnicy i członkowie organów.
- Marcin Michnicki40,5 % udziałów lub akcji