- Przychód netto 2025
- 42,4 mln zł
- Rok do roku
- −7,9 %
- CAGR 3 lata
- +1,6 %
- Kwartyl w branży
- 4 z 4
Spółka w liczbach i zdaniach
MUZA działa jako spółka akcyjna w mediach i marketingu, z siedzibą w miejscowości Warszawa. W rejestrze figuruje od 1993 roku, więc ma za sobą 33 lata działalności. Ostatnie sprawozdanie (rok 2025) pokazuje 42,4 mln zł przychodu, czyli −7,9 % rok do roku. Średnie roczne tempo wzrostu z trzech lat (CAGR) to +1,6 %. Kapitał zakładowy urósł w roku 2023 o 400 tys. zł (wartość nominalna), co wskazuje na objęcie nowych udziałów lub akcji. Łącznie widzimy 2 podwyższenia kapitału w kolejnych sprawozdaniach. W profilu wymieniamy 5 osób z ujawnionymi udziałami albo funkcjami w spółce.
Przychód netto w kolejnych latach
| Rok obrotowy | Przychód netto | Zysk netto | Kapitał własny | Kapitał zakładowy | Publikacja |
|---|---|---|---|---|---|
| Rok obrotowy 2025 | 42,4 mln zł | 2,6 mln zł | 46,6 mln zł | 6,7 mln zł | 30.04.2026 |
| Rok obrotowy 2024 | 46,1 mln zł | 4,3 mln zł | 44,1 mln zł | 6,7 mln zł | 30.04.2025 |
| Rok obrotowy 2023 | 68,4 mln zł | 13 mln zł | 40 mln zł | 6,7 mln zł | 30.04.2024 |
| Rok obrotowy 2022 | 40,5 mln zł | 3,3 mln zł | 29,8 mln zł | 6,3 mln zł | 28.04.2023 |
| Rok obrotowy 2021 | 35,7 mln zł | 2,5 mln zł | 25,6 mln zł | 6,3 mln zł | 29.04.2022 |
| Rok obrotowy 2020 | 28,3 mln zł | 401 tys. zł | 23,4 mln zł | 5,7 mln zł | 30.04.2021 |
| Rok obrotowy 2019 | 26,6 mln zł | 694 tys. zł | 23 mln zł | 5,7 mln zł | 30.04.2020 |
| Rok obrotowy 2018 | 29,8 mln zł | -692 tys. zł | 23,2 mln zł | 5,7 mln zł | 30.04.2019 |
| Rok obrotowy 2017 | 30,2 mln zł | 114 tys. zł | 23,9 mln zł | 5,7 mln zł | 01.03.2018 |
| Rok obrotowy 2016 | 31,9 mln zł | 1,1 mln zł | 23,9 mln zł | 5,7 mln zł | 01.03.2017 |
| Rok obrotowy 2015 | 30,2 mln zł | 752 tys. zł | 22,9 mln zł | 5,8 mln zł | 29.02.2016 |
| Rok obrotowy 2014 | 26,8 mln zł | 1,2 mln zł | 22,6 mln zł | 5,8 mln zł | 27.02.2015 |
| Rok obrotowy 2013 | 28,1 mln zł | 163 tys. zł | 28,2 mln zł | 5,8 mln zł | 28.02.2014 |
| Rok obrotowy 2012 | 24,3 mln zł | 577 tys. zł | 23,1 mln zł | 5,8 mln zł | 01.03.2013 |
| Rok obrotowy 2011 | 28,3 mln zł | -383 tys. zł | 24,9 mln zł | 5,8 mln zł | 29.02.2012 |
| Rok obrotowy 2010 | 40,9 mln zł | 1 mln zł | 25,6 mln zł | 5,8 mln zł | 01.03.2011 |
| Rok obrotowy 2009 | 42,6 mln zł | 365 tys. zł | 26,3 mln zł | 5,8 mln zł | 01.03.2010 |
| Rok obrotowy 2008 | 46,8 mln zł | 3,3 mln zł | 22,4 mln zł | 5,8 mln zł | 02.03.2009 |
| Rok obrotowy 2007 | 41,5 mln zł | 207 tys. zł | 17,5 mln zł | 5,8 mln zł | 29.02.2008 |
| Rok obrotowy 2006 | 20,9 mln zł | -4,9 mln zł | 17,3 mln zł | 5,8 mln zł | 01.03.2007 |
| Rok obrotowy 2005 | 17,5 mln zł | 295 tys. zł | 26,4 mln zł | 5,8 mln zł | 01.03.2006 |
| Rok obrotowy 2004 | 19,6 mln zł | 1,2 mln zł | 26,3 mln zł | 5,8 mln zł | 01.03.2005 |
Kwoty w złotych, ze sprawozdań rocznych. Dynamikę liczymy tylko z dwóch kolejnych lat obrotowych, zgodnie z metodą.
Podwyższenia kapitału zakładowego
-
Sprawozdanie za 2023, publiczne od 30 kwietnia 2024
6,3 mln zł do 6,7 mln zł (+6,4 %)
-
Sprawozdanie za 2021, publiczne od 29 kwietnia 2022
5,7 mln zł do 6,3 mln zł (+9,4 %)
Akcjonariusze i osoby w spółce
Osoby fizyczne ujawnione publicznie: akcjonariusze od progu ujawnienia, wspólnicy i członkowie organów.
- Małgorzata Czarzasty26,9 % udziałów lub akcji
- Marcin Garliński18,3 % udziałów lub akcji
- Tomasz Skrok13,7 % udziałów lub akcji
- Stanisław Stępień9,3 % udziałów lub akcji
- Adam Majdzik6,3 % udziałów lub akcji