Organic Farma Zdrowia
ORGANIC FARMA ZDROWIA SPÓŁKA AKCYJNA
- Przychód netto 2025
- 134,4 mln zł
- Rok do roku
- +11 %
- CAGR 3 lata
- +9,3 %
- Kwartyl w branży
- 3 z 4
Spółka w liczbach i zdaniach
Organic Farma Zdrowia to spółka akcyjna w e-commerce i handlu, z siedzibą w miejscowości Warszawa. Wpis do rejestru pochodzi z 2006 roku (20 lat temu). Przychód netto za 2025 to 134,4 mln zł; wobec poprzedniego roku zmiana wynosi +11 %. Licząc trzy lata wstecz, przychód rósł średnio o 9,3 % rocznie. Sprawozdanie za 2021 pokazuje podwyższenie kapitału zakładowego z 4,9 mln zł do 5,5 mln zł, co zwykle oznacza emisję nowych udziałów albo akcji. Łącznie widzimy 7 podwyższenia kapitału w kolejnych sprawozdaniach. W profilu wymieniamy 4 osoby z ujawnionymi udziałami albo funkcjami w spółce.
Przychód netto w kolejnych latach
| Rok obrotowy | Przychód netto | Zysk netto | Kapitał własny | Kapitał zakładowy | Publikacja |
|---|---|---|---|---|---|
| Rok obrotowy 2025 | 134,4 mln zł | 1,4 mln zł | 6,1 mln zł | 5,5 mln zł | 16.02.2026 |
| Rok obrotowy 2024 | 121,1 mln zł | 1,6 mln zł | 4,7 mln zł | 5,5 mln zł | 14.02.2025 |
| Rok obrotowy 2023 | 109,9 mln zł | 7,4 mln zł | 3,1 mln zł | 5,5 mln zł | 14.02.2024 |
| Rok obrotowy 2022 | 102,9 mln zł | -1,1 mln zł | -3,2 mln zł | 5,5 mln zł | 14.02.2023 |
| Rok obrotowy 2021 | 100,3 mln zł | -13,7 mln zł | 8,2 mln zł | 5,5 mln zł | 21.03.2022 |
| Rok obrotowy 2020 | 102,7 mln zł | -5,3 mln zł | 6,4 mln zł | 4,9 mln zł | 12.02.2021 |
| Rok obrotowy 2019 | 100 mln zł | -5,7 mln zł | 7,8 mln zł | 4,5 mln zł | 14.02.2020 |
| Rok obrotowy 2018 | 98,2 mln zł | -4 mln zł | 6,7 mln zł | 4,5 mln zł | 14.02.2019 |
| Rok obrotowy 2017 | 93,3 mln zł | -5,1 mln zł | 10,7 mln zł | 4,5 mln zł | 14.02.2018 |
| Rok obrotowy 2016 | 91,1 mln zł | -3 mln zł | 15,9 mln zł | 4,5 mln zł | 10.02.2017 |
| Rok obrotowy 2015 | 80,8 mln zł | 1,1 mln zł | 18,8 mln zł | 4,5 mln zł | 15.02.2016 |
| Rok obrotowy 2014 | 65,2 mln zł | 4 tys. zł | 17,8 mln zł | 4,5 mln zł | 16.02.2015 |
| Rok obrotowy 2013 | 52,4 mln zł | 111 tys. zł | 14,9 mln zł | 4,2 mln zł | 14.02.2014 |
| Rok obrotowy 2012 | 46,7 mln zł | -844 tys. zł | 14,8 mln zł | 4,2 mln zł | 14.02.2013 |
| Rok obrotowy 2011 | 31,7 mln zł | -1,5 mln zł | 15,3 mln zł | 3,9 mln zł | 14.02.2012 |
| Rok obrotowy 2010 | 22,6 mln zł | -1,8 mln zł | 13,9 mln zł | 3,5 mln zł | 14.02.2011 |
| Rok obrotowy 2009 | 20,3 mln zł | -4 mln zł | 6,7 mln zł | 2,2 mln zł | 15.02.2010 |
| Rok obrotowy 2008 | 17 mln zł | -3,7 mln zł | 8,1 mln zł | 1,9 mln zł | 14.02.2009 |
Kwoty w złotych, ze sprawozdań rocznych. Dynamikę liczymy tylko z dwóch kolejnych lat obrotowych, zgodnie z metodą.
Podwyższenia kapitału zakładowego
-
Sprawozdanie za 2021, publiczne od 21 marca 2022
4,9 mln zł do 5,5 mln zł (+12,7 %)
-
Sprawozdanie za 2020, publiczne od 12 lutego 2021
4,5 mln zł do 4,9 mln zł (+9 %)
-
Sprawozdanie za 2014, publiczne od 16 lutego 2015
4,2 mln zł do 4,5 mln zł (+7,2 %)
-
Sprawozdanie za 2012, publiczne od 14 lutego 2013
3,9 mln zł do 4,2 mln zł (+7,7 %)
-
Sprawozdanie za 2011, publiczne od 14 lutego 2012
3,5 mln zł do 3,9 mln zł (+11,8 %)
-
Sprawozdanie za 2010, publiczne od 14 lutego 2011
2,2 mln zł do 3,5 mln zł (+57,9 %)
-
Sprawozdanie za 2009, publiczne od 15 lutego 2010
1,9 mln zł do 2,2 mln zł (+13,2 %)
Akcjonariusze i osoby w spółce
Osoby fizyczne ujawnione publicznie: akcjonariusze od progu ujawnienia, wspólnicy i członkowie organów.
- Przemysław Tomaszewski36,8 % udziałów lub akcji
- Sławomir Chłoń36,6 % udziałów lub akcji
- Katarzyna Linoż11,8 % udziałów lub akcji
- Joanna Świercz10,5 % udziałów lub akcji