Sigma Defence
SIGMA DEFENCE SPÓŁKA AKCYJNA
- Przychód netto 2025
- 2,4 mln zł
- Rok do roku
- −30 %
- CAGR 3 lata
- +8,2 %
- Kwartyl w branży
- 3 z 4
Spółka w liczbach i zdaniach
Sigma Defence działa jako spółka akcyjna w transporcie i logistyce, z siedzibą w miejscowości Wrocław. W rejestrze figuruje od 2001 roku, więc ma za sobą 25 lat działalności. Przychód netto za 2025 to 2,4 mln zł; wobec poprzedniego roku zmiana wynosi −30 %. Średnie roczne tempo wzrostu z trzech lat (CAGR) to +8,2 %. Kapitał zakładowy urósł w roku 2021 o 27,9 mln zł (wartość nominalna), co wskazuje na objęcie nowych udziałów lub akcji. Łącznie widzimy 5 podwyższenia kapitału w kolejnych sprawozdaniach. W profilu wymieniamy 1 osobę z ujawnionymi udziałami albo funkcjami w spółce.
Przychód netto w kolejnych latach
| Rok obrotowy | Przychód netto | Zysk netto | Kapitał własny | Kapitał zakładowy | Publikacja |
|---|---|---|---|---|---|
| Rok obrotowy 2025 | 2,4 mln zł | -15 mln zł | 204 tys. zł | 3,3 mln zł | 16.02.2026 |
| Rok obrotowy 2024 | 3,4 mln zł | -16,6 mln zł | 15,2 mln zł | 3,3 mln zł | 14.02.2025 |
| Rok obrotowy 2023 | 3,1 mln zł | -1,3 mln zł | 31,8 mln zł | 32,8 mln zł | 14.02.2024 |
| Rok obrotowy 2022 | 1,9 mln zł | -2,1 mln zł | 33,1 mln zł | 32,8 mln zł | 14.02.2023 |
| Rok obrotowy 2021 | 136 tys. zł | -244 tys. zł | 35,2 mln zł | 32,8 mln zł | 18.03.2022 |
| Rok obrotowy 2020 | 3,1 mln zł | -445 tys. zł | -64 tys. zł | 4,9 mln zł | 15.02.2021 |
| Rok obrotowy 2019 | 2,9 mln zł | -433 tys. zł | -418 tys. zł | 4,1 mln zł | 14.02.2020 |
| Rok obrotowy 2018 | 3,3 mln zł | -382 tys. zł | 15 tys. zł | 4,1 mln zł | 14.02.2019 |
| Rok obrotowy 2017 | 3,3 mln zł | -646 tys. zł | 39 tys. zł | 3,6 mln zł | 14.02.2018 |
| Rok obrotowy 2016 | 5 mln zł | -917 tys. zł | 477 tys. zł | 3,6 mln zł | 14.02.2017 |
| Rok obrotowy 2015 | 13,5 mln zł | -1,4 mln zł | 1,2 mln zł | 3,4 mln zł | 12.02.2016 |
| Rok obrotowy 2014 | 16,7 mln zł | 241 tys. zł | 2,6 mln zł | 3,4 mln zł | 16.02.2015 |
| Rok obrotowy 2013 | 24,2 mln zł | -648 tys. zł | 2,3 mln zł | 3,4 mln zł | 14.02.2014 |
| Rok obrotowy 2012 | 16,1 mln zł | 115 tys. zł | 3 mln zł | 3,4 mln zł | 14.02.2013 |
| Rok obrotowy 2011 | 11,8 mln zł | -1,7 mln zł | 2,9 mln zł | 3,4 mln zł | 14.02.2012 |
| Rok obrotowy 2010 | 13,7 mln zł | 260 tys. zł | 3,5 mln zł | 2,6 mln zł | 14.02.2011 |
| Rok obrotowy 2009 | 13 mln zł | 12 tys. zł | 3,3 mln zł | 2,6 mln zł | 14.02.2010 |
Kwoty w złotych, ze sprawozdań rocznych. Dynamikę liczymy tylko z dwóch kolejnych lat obrotowych, zgodnie z metodą.
Podwyższenia kapitału zakładowego
-
Sprawozdanie za 2021, publiczne od 18 marca 2022
4,9 mln zł do 32,8 mln zł (+567 %)
-
Sprawozdanie za 2020, publiczne od 15 lutego 2021
4,1 mln zł do 4,9 mln zł (+19,4 %)
-
Sprawozdanie za 2018, publiczne od 14 lutego 2019
3,6 mln zł do 4,1 mln zł (+15,9 %)
-
Sprawozdanie za 2016, publiczne od 14 lutego 2017
3,4 mln zł do 3,6 mln zł (+6 %)
-
Sprawozdanie za 2011, publiczne od 14 lutego 2012
2,6 mln zł do 3,4 mln zł (+31,5 %)
Akcjonariusze i osoby w spółce
Osoby fizyczne ujawnione publicznie: akcjonariusze od progu ujawnienia, wspólnicy i członkowie organów.
- Sylwester Pruchniewski17,5 % udziałów lub akcji