- Przychód netto 2025
- 58 tys. zł
- Rok do roku
- −99,4 %niska baza
- CAGR 3 lata
- −82,8 %
- Kwartyl w branży
- 4 z 4
Spółka w liczbach i zdaniach
Profil dotyczy spółki T&t Proenergy, czyli spółka akcyjna w energetyce i OZE, z siedzibą w miejscowości Warszawa. W rejestrze figuruje od 2008 roku, więc ma za sobą 18 lat działalności. Przychód netto za 2025 to 58 tys. zł; wobec poprzedniego roku zmiana wynosi −99,4 %. Średnie roczne tempo wzrostu z trzech lat (CAGR) to −82,8 %. Kapitał zakładowy urósł w roku 2021 o 29,7 mln zł (wartość nominalna), co wskazuje na objęcie nowych udziałów lub akcji. Łącznie widzimy 8 podwyższenia kapitału w kolejnych sprawozdaniach. W profilu wymieniamy 2 osoby z ujawnionymi udziałami albo funkcjami w spółce.
Przychód netto w kolejnych latach
| Rok obrotowy | Przychód netto | Zysk netto | Kapitał własny | Kapitał zakładowy | Publikacja |
|---|---|---|---|---|---|
| Rok obrotowy 2025 | 58 tys. zł | -7,8 mln zł | 91,6 mln zł | 104,9 mln zł | 13.02.2026 |
| Rok obrotowy 2024 | 9,1 mln zł | -4,7 mln zł | 99,4 mln zł | 104,9 mln zł | 14.02.2025 |
| Rok obrotowy 2023 | 16,9 mln zł | -1,6 mln zł | 109,8 mln zł | 106,5 mln zł | 14.02.2024 |
| Rok obrotowy 2022 | 11,3 mln zł | -11,2 mln zł | 111,5 mln zł | 131,1 mln zł | 14.02.2023 |
| Rok obrotowy 2021 | 31 mln zł | -862 tys. zł | 120,2 mln zł | 131,1 mln zł | 14.02.2022 |
| Rok obrotowy 2020 | 6,7 mln zł | -3,5 mln zł | 93,4 mln zł | 101,4 mln zł | 15.02.2021 |
| Rok obrotowy 2019 | 2,7 mln zł | -10,6 mln zł | 37,8 mln zł | 47,9 mln zł | 14.02.2020 |
| Rok obrotowy 2018 | 2,1 mln zł | 519 tys. zł | 48,3 mln zł | 47,9 mln zł | 14.02.2019 |
| Rok obrotowy 2017 | 515 tys. zł | 168 tys. zł | 47,8 mln zł | 47,9 mln zł | 14.02.2018 |
| Rok obrotowy 2016 | 2 mln zł | 2,4 mln zł | 54,4 mln zł | 47,9 mln zł | 15.02.2017 |
| Rok obrotowy 2015 | 6,3 mln zł | -5,3 mln zł | 47,1 mln zł | 47,9 mln zł | 15.02.2016 |
| Rok obrotowy 2014 | 5,8 mln zł | 924 tys. zł | 52,3 mln zł | 35,9 mln zł | 14.02.2015 |
| Rok obrotowy 2013 | 2,1 mln zł | 187 tys. zł | 33,6 mln zł | 35,9 mln zł | 14.02.2014 |
| Rok obrotowy 2012 | 0 zł | -382 tys. zł | 32,7 mln zł | 35,9 mln zł | 04.01.2013 |
| Rok obrotowy 2011 | 0 zł | -991 tys. zł | 133 tys. zł | 2,9 mln zł | 08.02.2012 |
| Rok obrotowy 2010 | 0 zł | -1,9 mln zł | 1,2 mln zł | 2,1 mln zł | 08.02.2011 |
| Rok obrotowy 2009 | 286 tys. zł | -3,3 mln zł | 1,8 mln zł | 1,7 mln zł | 14.02.2010 |
| Rok obrotowy 2008 | 23 tys. zł | -2,2 mln zł | 2,6 mln zł | 993 tys. zł | 14.02.2009 |
| Rok obrotowy 2007 | 0 zł | -111 tys. zł | 517 tys. zł | 500 tys. zł | 14.02.2008 |
Kwoty w złotych, ze sprawozdań rocznych. Dynamikę liczymy tylko z dwóch kolejnych lat obrotowych, zgodnie z metodą.
Podwyższenia kapitału zakładowego
-
Sprawozdanie za 2021, publiczne od 14 lutego 2022
101,4 mln zł do 131,1 mln zł (+29,3 %)
-
Sprawozdanie za 2020, publiczne od 15 lutego 2021
47,9 mln zł do 101,4 mln zł (+112 %)
-
Sprawozdanie za 2015, publiczne od 15 lutego 2016
35,9 mln zł do 47,9 mln zł (+33,5 %)
-
Sprawozdanie za 2012, publiczne od 4 stycznia 2013
2,9 mln zł do 35,9 mln zł (+1 148 %)
-
Sprawozdanie za 2011, publiczne od 8 lutego 2012
2,1 mln zł do 2,9 mln zł (+33,9 %)
-
Sprawozdanie za 2010, publiczne od 8 lutego 2011
1,7 mln zł do 2,1 mln zł (+25 %)
-
Sprawozdanie za 2009, publiczne od 14 lutego 2010
993 tys. zł do 1,7 mln zł (+72,8 %)
-
Sprawozdanie za 2008, publiczne od 14 lutego 2009
500 tys. zł do 993 tys. zł (+98,6 %)
Akcjonariusze i osoby w spółce
Osoby fizyczne ujawnione publicznie: akcjonariusze od progu ujawnienia, wspólnicy i członkowie organów.
- Roman Tabaka40,9 % udziałów lub akcji
- Joanna Tabaka30,8 % udziałów lub akcji