- Przychód netto 2025
- 45,6 mln zł
- Rok do roku
- +5 %
- CAGR 3 lata
- −3,8 %
- Kwartyl w branży
- 3 z 4
Spółka w liczbach i zdaniach
Verbicom to spółka akcyjna w oprogramowaniu i IT, z siedzibą w miejscowości Poznań. Wpis do rejestru pochodzi z 2003 roku (23 lata temu). Ostatnie sprawozdanie (rok 2025) pokazuje 45,6 mln zł przychodu, czyli +5 % rok do roku. Licząc trzy lata wstecz, przychód rósł średnio o −3,8 % rocznie. Sprawozdanie za 2009 pokazuje podwyższenie kapitału zakładowego z 649 tys. zł do 869 tys. zł, co zwykle oznacza emisję nowych udziałów albo akcji. Łącznie widzimy 2 podwyższenia kapitału w kolejnych sprawozdaniach. W profilu wymieniamy 5 osób z ujawnionymi udziałami albo funkcjami w spółce.
Przychód netto w kolejnych latach
| Rok obrotowy | Przychód netto | Zysk netto | Kapitał własny | Kapitał zakładowy | Publikacja |
|---|---|---|---|---|---|
| Rok obrotowy 2025 | 45,6 mln zł | -735 tys. zł | 16,5 mln zł | 803 tys. zł | 13.02.2026 |
| Rok obrotowy 2024 | 43,4 mln zł | 576 tys. zł | 17,2 mln zł | 803 tys. zł | 12.02.2025 |
| Rok obrotowy 2023 | 50,6 mln zł | 27 tys. zł | 16,6 mln zł | 803 tys. zł | 12.02.2024 |
| Rok obrotowy 2022 | 51,2 mln zł | 881 tys. zł | 16,5 mln zł | 803 tys. zł | 10.02.2023 |
| Rok obrotowy 2021 | 49,4 mln zł | 2,3 mln zł | 15,1 mln zł | 803 tys. zł | 14.02.2022 |
| Rok obrotowy 2020 | 28,9 mln zł | -1,1 mln zł | 12,3 mln zł | 803 tys. zł | 15.02.2021 |
| Rok obrotowy 2019 | 47,4 mln zł | 6 mln zł | 14 mln zł | 803 tys. zł | 12.02.2020 |
| Rok obrotowy 2018 | 43,1 mln zł | -1,6 mln zł | 8,1 mln zł | 803 tys. zł | 13.02.2019 |
| Rok obrotowy 2017 | 31,8 mln zł | -1,8 mln zł | 9,1 mln zł | 803 tys. zł | 14.02.2018 |
| Rok obrotowy 2016 | 27,8 mln zł | 1 mln zł | 11,6 mln zł | 803 tys. zł | 14.02.2017 |
| Rok obrotowy 2015 | 46,1 mln zł | 2,9 mln zł | 10,2 mln zł | 802 tys. zł | 12.02.2016 |
| Rok obrotowy 2014 | 57,4 mln zł | 2 mln zł | 7,6 mln zł | 802 tys. zł | 16.02.2015 |
| Rok obrotowy 2013 | 23,3 mln zł | 243 tys. zł | 6,4 mln zł | 802 tys. zł | 12.02.2014 |
| Rok obrotowy 2012 | 21 mln zł | 792 tys. zł | 5,6 mln zł | 869 tys. zł | 14.02.2013 |
| Rok obrotowy 2011 | 22,5 mln zł | 832 tys. zł | 4,9 mln zł | 869 tys. zł | 14.02.2012 |
| Rok obrotowy 2010 | 18,1 mln zł | 458 tys. zł | 4,1 mln zł | 869 tys. zł | 14.02.2011 |
| Rok obrotowy 2009 | 13,3 mln zł | -440 tys. zł | 3,6 mln zł | 869 tys. zł | 14.02.2010 |
| Rok obrotowy 2008 | 15,1 mln zł | 235 tys. zł | 4,1 mln zł | 649 tys. zł | 14.02.2009 |
| Rok obrotowy 2007 | 10,7 mln zł | 652 tys. zł | 1,7 mln zł | 501 tys. zł | 14.02.2008 |
Kwoty w złotych, ze sprawozdań rocznych. Dynamikę liczymy tylko z dwóch kolejnych lat obrotowych, zgodnie z metodą.
Podwyższenia kapitału zakładowego
-
Sprawozdanie za 2009, publiczne od 14 lutego 2010
649 tys. zł do 869 tys. zł (+33,9 %)
-
Sprawozdanie za 2008, publiczne od 14 lutego 2009
501 tys. zł do 649 tys. zł (+29,5 %)
Akcjonariusze i osoby w spółce
Osoby fizyczne ujawnione publicznie: akcjonariusze od progu ujawnienia, wspólnicy i członkowie organów.
- Robert Primke15,6 % udziałów lub akcji
- Magdalena Koch-Zając15,6 % udziałów lub akcji
- Bogdan Szymczak8,9 % udziałów lub akcji
- Artur Górski7,9 % udziałów lub akcji
- Sławomir Jarosz6,6 % udziałów lub akcji