- Przychód netto 2025
- 7,7 mln zł
- Rok do roku
- +218 %
- CAGR 3 lata
- +37,6 %
- Kwartyl w branży
- 1 z 4
Spółka w liczbach i zdaniach
3R Games to spółka akcyjna w branży gier, z siedzibą w miejscowości Warszawa. W rejestrze figuruje od 2006 roku, więc ma za sobą 20 lat działalności. Ostatnie sprawozdanie (rok 2025) pokazuje 7,7 mln zł przychodu, czyli +218 % rok do roku. Średnie roczne tempo wzrostu z trzech lat (CAGR) to +37,6 %. Pod względem tempa wzrostu spółka mieści się w najszybszej jednej czwartej firm w branży gier w naszej bazie. Kapitał zakładowy urósł w roku 2024 o 360 tys. zł (wartość nominalna), co wskazuje na objęcie nowych udziałów lub akcji. Łącznie widzimy 9 podwyższenia kapitału w kolejnych sprawozdaniach. W profilu wymieniamy 2 osoby z ujawnionymi udziałami albo funkcjami w spółce.
Przychód netto w kolejnych latach
| Rok obrotowy | Przychód netto | Zysk netto | Kapitał własny | Kapitał zakładowy | Publikacja |
|---|---|---|---|---|---|
| Rok obrotowy 2025 | 7,7 mln zł | 3 mln zł | 21 mln zł | 7,9 mln zł | 24.04.2026 |
| Rok obrotowy 2024 | 2,4 mln zł | -626 tys. zł | 18 mln zł | 7,9 mln zł | 15.04.2025 |
| Rok obrotowy 2023 | 3,6 mln zł | 613 tys. zł | 18 mln zł | 7,6 mln zł | 25.04.2024 |
| Rok obrotowy 2022 | 2,9 mln zł | 803 tys. zł | 15,8 mln zł | 7,6 mln zł | 27.04.2023 |
| Rok obrotowy 2021 | 1,1 mln zł | -914 tys. zł | 13,9 mln zł | 7,4 mln zł | 29.04.2022 |
| Rok obrotowy 2020 | 137 tys. zł | -5,4 mln zł | 14,8 mln zł | 7,4 mln zł | 30.04.2021 |
| Rok obrotowy 2019 | 9,7 mln zł | -6,1 mln zł | -4,6 mln zł | 3,2 mln zł | 30.06.2020 |
| Rok obrotowy 2018 | 8,5 mln zł | -9,7 mln zł | 1,5 mln zł | 2,6 mln zł | 29.04.2019 |
| Rok obrotowy 2017 | 18,3 mln zł | -12,3 mln zł | 5,5 mln zł | 1,8 mln zł | 27.04.2018 |
| Rok obrotowy 2016 | 21,8 mln zł | 411 tys. zł | 16,1 mln zł | 1,8 mln zł | 24.03.2017 |
| Rok obrotowy 2015 | 14,1 mln zł | -9,2 mln zł | 15 mln zł | 1,8 mln zł | 21.03.2016 |
| Rok obrotowy 2014 | 10,9 mln zł | -1,4 mln zł | 15,1 mln zł | 748 tys. zł | 23.03.2015 |
| Rok obrotowy 2013 | 11,9 mln zł | -205 tys. zł | 16,6 mln zł | 756 tys. zł | 21.03.2014 |
| Rok obrotowy 2012 | 10,5 mln zł | -7,7 mln zł | 17,2 mln zł | 756 tys. zł | 21.03.2013 |
| Rok obrotowy 2011 | 8,1 mln zł | 2,1 mln zł | 6,6 mln zł | 586 tys. zł | 30.04.2012 |
| Rok obrotowy 2010 | 5,5 mln zł | 1,5 mln zł | 4,1 mln zł | 576 tys. zł | 30.04.2011 |
| Rok obrotowy 2009 | 3,4 mln zł | 918 tys. zł | 2,5 mln zł | 576 tys. zł | 30.04.2010 |
| Rok obrotowy 2008 | 2,4 mln zł | 333 tys. zł | 924 tys. zł | 79 tys. zł | 30.04.2009 |
Kwoty w złotych, ze sprawozdań rocznych. Dynamikę liczymy tylko z dwóch kolejnych lat obrotowych, zgodnie z metodą.
Podwyższenia kapitału zakładowego
-
Sprawozdanie za 2024, publiczne od 15 kwietnia 2025
7,6 mln zł do 7,9 mln zł (+4,8 %)
-
Sprawozdanie za 2022, publiczne od 27 kwietnia 2023
7,4 mln zł do 7,6 mln zł (+2,7 %)
-
Sprawozdanie za 2020, publiczne od 30 kwietnia 2021
3,2 mln zł do 7,4 mln zł (+130 %)
-
Sprawozdanie za 2019, publiczne od 30 czerwca 2020
2,6 mln zł do 3,2 mln zł (+23,1 %)
-
Sprawozdanie za 2018, publiczne od 29 kwietnia 2019
1,8 mln zł do 2,6 mln zł (+40,9 %)
-
Sprawozdanie za 2015, publiczne od 21 marca 2016
748 tys. zł do 1,8 mln zł (+147 %)
-
Sprawozdanie za 2012, publiczne od 21 marca 2013
586 tys. zł do 756 tys. zł (+29 %)
-
Sprawozdanie za 2011, publiczne od 30 kwietnia 2012
576 tys. zł do 586 tys. zł (+1,7 %)
-
Sprawozdanie za 2009, publiczne od 30 kwietnia 2010
79 tys. zł do 576 tys. zł (+629 %)
Akcjonariusze i osoby w spółce
Osoby fizyczne ujawnione publicznie: akcjonariusze od progu ujawnienia, wspólnicy i członkowie organów.
- Dawid Urban48,6 % udziałów lub akcji
- Jan Kozioł6,6 % udziałów lub akcji