- Przychód netto 2025
- 38 tys. zł
- Rok do roku
- +65,2 %niska baza
- CAGR 3 lata
- −71,7 %
- Kwartyl w branży
- 1 z 4
Spółka w liczbach i zdaniach
BTC Studios to spółka akcyjna w branży gier, z siedzibą w miejscowości Warszawa. Wpis do rejestru pochodzi z 2007 roku (19 lat temu). Ostatnie sprawozdanie (rok 2025) pokazuje 38 tys. zł przychodu, czyli +65,2 % rok do roku. Licząc trzy lata wstecz, przychód rósł średnio o −71,7 % rocznie. Pod względem tempa wzrostu spółka mieści się w najszybszej jednej czwartej firm w branży gier w naszej bazie. Sprawozdanie za 2022 pokazuje podwyższenie kapitału zakładowego z 1 mln zł do 3,8 mln zł, co zwykle oznacza emisję nowych udziałów albo akcji. Łącznie widzimy 9 podwyższenia kapitału w kolejnych sprawozdaniach. W profilu wymieniamy 2 osoby z ujawnionymi udziałami albo funkcjami w spółce.
Przychód netto w kolejnych latach
| Rok obrotowy | Przychód netto | Zysk netto | Kapitał własny | Kapitał zakładowy | Publikacja |
|---|---|---|---|---|---|
| Rok obrotowy 2025 | 38 tys. zł | -402 tys. zł | -2,2 mln zł | 3,8 mln zł | 16.02.2026 |
| Rok obrotowy 2024 | 23 tys. zł | -812 tys. zł | -1,8 mln zł | 3,8 mln zł | 14.02.2025 |
| Rok obrotowy 2023 | 301 tys. zł | -361 tys. zł | 19,3 mln zł | 3,8 mln zł | 14.02.2024 |
| Rok obrotowy 2022 | 1,7 mln zł | 336 tys. zł | 19,6 mln zł | 3,8 mln zł | 10.02.2023 |
| Rok obrotowy 2021 | 996 tys. zł | -1,2 mln zł | 9,3 mln zł | 1 mln zł | 14.02.2022 |
| Rok obrotowy 2020 | 585 tys. zł | -204 tys. zł | 17,3 mln zł | 819 tys. zł | 12.02.2021 |
| Rok obrotowy 2019 | 20 tys. zł | -1,7 mln zł | 10,8 mln zł | 557 tys. zł | 14.02.2020 |
| Rok obrotowy 2018 | 1,1 mln zł | -837 tys. zł | 1,4 mln zł | 557 tys. zł | 14.02.2019 |
| Rok obrotowy 2017 | 3,7 mln zł | -1,3 mln zł | 2,2 mln zł | 557 tys. zł | 14.02.2018 |
| Rok obrotowy 2016 | 4,6 mln zł | 142 tys. zł | 3,5 mln zł | 557 tys. zł | 13.02.2017 |
| Rok obrotowy 2015 | 9 mln zł | 440 tys. zł | 3,4 mln zł | 537 tys. zł | 12.02.2016 |
| Rok obrotowy 2014 | 9 mln zł | 313 tys. zł | 2,9 mln zł | 517 tys. zł | 13.02.2015 |
| Rok obrotowy 2013 | 6 mln zł | 32 tys. zł | 2,6 mln zł | 497 tys. zł | 13.02.2014 |
| Rok obrotowy 2012 | 5,6 mln zł | 41 tys. zł | 2,5 mln zł | 477 tys. zł | 12.02.2013 |
| Rok obrotowy 2011 | 4,6 mln zł | 412 tys. zł | 2,7 mln zł | 477 tys. zł | 10.02.2012 |
| Rok obrotowy 2010 | 2,9 mln zł | 568 tys. zł | 338 tys. zł | 345 tys. zł | 14.02.2011 |
| Rok obrotowy 2009 | 1,2 mln zł | -246 tys. zł | -930 tys. zł | 50 tys. zł | 14.02.2010 |
Kwoty w złotych, ze sprawozdań rocznych. Dynamikę liczymy tylko z dwóch kolejnych lat obrotowych, zgodnie z metodą.
Podwyższenia kapitału zakładowego
-
Sprawozdanie za 2022, publiczne od 10 lutego 2023
1 mln zł do 3,8 mln zł (+276 %)
-
Sprawozdanie za 2021, publiczne od 14 lutego 2022
819 tys. zł do 1 mln zł (+24,4 %)
-
Sprawozdanie za 2020, publiczne od 12 lutego 2021
557 tys. zł do 819 tys. zł (+47 %)
-
Sprawozdanie za 2016, publiczne od 13 lutego 2017
537 tys. zł do 557 tys. zł (+3,7 %)
-
Sprawozdanie za 2015, publiczne od 12 lutego 2016
517 tys. zł do 537 tys. zł (+3,9 %)
-
Sprawozdanie za 2014, publiczne od 13 lutego 2015
497 tys. zł do 517 tys. zł (+4 %)
-
Sprawozdanie za 2013, publiczne od 13 lutego 2014
477 tys. zł do 497 tys. zł (+4,2 %)
-
Sprawozdanie za 2011, publiczne od 10 lutego 2012
345 tys. zł do 477 tys. zł (+38,3 %)
-
Sprawozdanie za 2010, publiczne od 14 lutego 2011
50 tys. zł do 345 tys. zł (+590 %)
Akcjonariusze i osoby w spółce
Osoby fizyczne ujawnione publicznie: akcjonariusze od progu ujawnienia, wspólnicy i członkowie organów.
- Monika Stelmaszczyk6,1 % udziałów lub akcji
- Jarosław Zeisnerczłonek zarządu