Synthaverse
"SYNTHAVERSE" SPÓŁKA AKCYJNA
- Przychód netto 2025
- 42 mln zł
- Rok do roku
- −41,5 %
- CAGR 3 lata
- −5,9 %
- Kwartyl w branży
- 4 z 4
Spółka w liczbach i zdaniach
Profil dotyczy spółki Synthaverse, czyli spółka akcyjna w medtechu i biotechnologii, z siedzibą w miejscowości Lublin. Wpis do rejestru pochodzi z 2003 roku (23 lata temu). Przychód netto za 2025 to 42 mln zł; wobec poprzedniego roku zmiana wynosi −41,5 %. Licząc trzy lata wstecz, przychód rósł średnio o −5,9 % rocznie. Sprawozdanie za 2025 pokazuje podwyższenie kapitału zakładowego z 7,1 mln zł do 7,6 mln zł, co zwykle oznacza emisję nowych udziałów albo akcji. Łącznie widzimy 7 podwyższenia kapitału w kolejnych sprawozdaniach. W profilu wymieniamy 3 osoby z ujawnionymi udziałami albo funkcjami w spółce.
Przychód netto w kolejnych latach
| Rok obrotowy | Przychód netto | Zysk netto | Kapitał własny | Kapitał zakładowy | Publikacja |
|---|---|---|---|---|---|
| Rok obrotowy 2025 | 42 mln zł | -19,9 mln zł | 124,7 mln zł | 7,6 mln zł | 30.04.2026 |
| Rok obrotowy 2024 | 71,8 mln zł | 7,6 mln zł | 121,5 mln zł | 7,1 mln zł | 30.04.2025 |
| Rok obrotowy 2023 | 58,6 mln zł | 4,8 mln zł | 112,6 mln zł | 7 mln zł | 10.04.2024 |
| Rok obrotowy 2022 | 50,4 mln zł | 6,1 mln zł | 105,6 mln zł | 7 mln zł | 20.04.2023 |
| Rok obrotowy 2021 | 41,2 mln zł | 4,2 mln zł | 74,6 mln zł | 6,5 mln zł | 14.04.2022 |
| Rok obrotowy 2020 | 40,2 mln zł | 4,4 mln zł | 37,3 mln zł | 6,2 mln zł | 03.03.2021 |
| Rok obrotowy 2019 | 39,1 mln zł | 2,5 mln zł | 32,9 mln zł | 6,2 mln zł | 18.03.2020 |
| Rok obrotowy 2018 | 32,3 mln zł | -32,4 mln zł | 30,4 mln zł | 6,2 mln zł | 30.04.2019 |
| Rok obrotowy 2017 | 31,4 mln zł | 588 tys. zł | 57,8 mln zł | 5,7 mln zł | 27.04.2018 |
| Rok obrotowy 2016 | 36,3 mln zł | -23,5 mln zł | 1,1 mln zł | 4,4 mln zł | 30.04.2017 |
| Rok obrotowy 2015 | 42,6 mln zł | -37,2 mln zł | 20 mln zł | 4,4 mln zł | 21.03.2016 |
| Rok obrotowy 2014 | 33,6 mln zł | 115 tys. zł | 57,2 mln zł | 4,4 mln zł | 26.02.2015 |
| Rok obrotowy 2013 | 35,9 mln zł | 2,3 mln zł | 58,5 mln zł | 3,9 mln zł | 14.02.2014 |
| Rok obrotowy 2012 | 34 mln zł | -5,3 mln zł | 44,8 mln zł | 3,9 mln zł | 14.02.2013 |
| Rok obrotowy 2011 | 37,9 mln zł | 525 tys. zł | 50,1 mln zł | 3,9 mln zł | 02.02.2012 |
| Rok obrotowy 2010 | 33,6 mln zł | 2,5 mln zł | 14,1 mln zł | 3 mln zł | 10.02.2011 |
| Rok obrotowy 2009 | 32,3 mln zł | 1,6 mln zł | 12,8 mln zł | 3 mln zł | 14.02.2010 |
| Rok obrotowy 2008 | 30,2 mln zł | 4,6 mln zł | 13,5 mln zł | 3 mln zł | 14.02.2009 |
Kwoty w złotych, ze sprawozdań rocznych. Dynamikę liczymy tylko z dwóch kolejnych lat obrotowych, zgodnie z metodą.
Podwyższenia kapitału zakładowego
-
Sprawozdanie za 2025, publiczne od 30 kwietnia 2026
7,1 mln zł do 7,6 mln zł (+7,1 %)
-
Sprawozdanie za 2022, publiczne od 20 kwietnia 2023
6,5 mln zł do 7 mln zł (+7,7 %)
-
Sprawozdanie za 2021, publiczne od 14 kwietnia 2022
6,2 mln zł do 6,5 mln zł (+4,8 %)
-
Sprawozdanie za 2018, publiczne od 30 kwietnia 2019
5,7 mln zł do 6,2 mln zł (+8,4 %)
-
Sprawozdanie za 2017, publiczne od 27 kwietnia 2018
4,4 mln zł do 5,7 mln zł (+29,8 %)
-
Sprawozdanie za 2014, publiczne od 26 lutego 2015
3,9 mln zł do 4,4 mln zł (+14,8 %)
-
Sprawozdanie za 2011, publiczne od 2 lutego 2012
3 mln zł do 3,9 mln zł (+28,5 %)
Akcjonariusze i osoby w spółce
Osoby fizyczne ujawnione publicznie: akcjonariusze od progu ujawnienia, wspólnicy i członkowie organów.
- Wiktor Napióra6,7 % udziałów lub akcji
- Waldemar Sierocki6 % udziałów lub akcji
- Bożena Sierocka3,8 % udziałów lub akcji