- Przychód netto 2025
- 71,8 mln zł
- Rok do roku
- −10,3 %
- CAGR 3 lata
- −17,7 %
- Kwartyl w branży
- 3 z 4
Spółka w liczbach i zdaniach
Profil dotyczy spółki Tesgas, czyli spółka akcyjna w budownictwie i nieruchomościach, z siedzibą w miejscowości Dąbrowa. W rejestrze figuruje od 2000 roku, więc ma za sobą 26 lat działalności. Ostatnie sprawozdanie (rok 2025) pokazuje 71,8 mln zł przychodu, czyli −10,3 % rok do roku. Średnie roczne tempo wzrostu z trzech lat (CAGR) to −17,7 %. Kapitał zakładowy urósł w roku 2011 o 300 tys. zł (wartość nominalna), co wskazuje na objęcie nowych udziałów lub akcji. Łącznie widzimy 3 podwyższenia kapitału w kolejnych sprawozdaniach. W profilu wymieniamy 2 osoby z ujawnionymi udziałami albo funkcjami w spółce.
Przychód netto w kolejnych latach
| Rok obrotowy | Przychód netto | Zysk netto | Kapitał własny | Kapitał zakładowy | Publikacja |
|---|---|---|---|---|---|
| Rok obrotowy 2025 | 71,8 mln zł | -10,7 mln zł | 76,7 mln zł | 11,4 mln zł | 15.04.2026 |
| Rok obrotowy 2024 | 80,1 mln zł | -202 tys. zł | 87,4 mln zł | 11,4 mln zł | 25.04.2025 |
| Rok obrotowy 2023 | 140,4 mln zł | 4,3 mln zł | 87,6 mln zł | 11,4 mln zł | 16.04.2024 |
| Rok obrotowy 2022 | 128,8 mln zł | 2,7 mln zł | 85,7 mln zł | 11,4 mln zł | 28.04.2023 |
| Rok obrotowy 2021 | 113,6 mln zł | 6,6 mln zł | 86,3 mln zł | 11,4 mln zł | 25.03.2022 |
| Rok obrotowy 2020 | 102,4 mln zł | 6,6 mln zł | 79,8 mln zł | 11,4 mln zł | 07.04.2021 |
| Rok obrotowy 2019 | 127 mln zł | 3,6 mln zł | 73,1 mln zł | 11,4 mln zł | 27.03.2020 |
| Rok obrotowy 2018 | 77,6 mln zł | 2,2 mln zł | 69,5 mln zł | 11,4 mln zł | 22.03.2019 |
| Rok obrotowy 2017 | 57,5 mln zł | -6,7 mln zł | 67,5 mln zł | 11,4 mln zł | 23.03.2018 |
| Rok obrotowy 2016 | 60,4 mln zł | -5,7 mln zł | 74,2 mln zł | 11,4 mln zł | 24.03.2017 |
| Rok obrotowy 2015 | 84,7 mln zł | 3,6 mln zł | 81,1 mln zł | 11,4 mln zł | 21.03.2016 |
| Rok obrotowy 2014 | 87,5 mln zł | 2 mln zł | 78,7 mln zł | 11,4 mln zł | 20.03.2015 |
| Rok obrotowy 2013 | 60,7 mln zł | 3,5 mln zł | 79,5 mln zł | 11,4 mln zł | 21.03.2014 |
| Rok obrotowy 2012 | 91,6 mln zł | -42,2 mln zł | 76,1 mln zł | 11,4 mln zł | 21.03.2013 |
| Rok obrotowy 2011 | 178,9 mln zł | 13,2 mln zł | 117,8 mln zł | 11,4 mln zł | 20.03.2012 |
| Rok obrotowy 2010 | 174,3 mln zł | 14,4 mln zł | 106,3 mln zł | 11,1 mln zł | 15.03.2011 |
| Rok obrotowy 2009 | 91 mln zł | 7,3 mln zł | 36,5 mln zł | 7,1 mln zł | 15.02.2010 |
| Rok obrotowy 2008 | 69 mln zł | 5,3 mln zł | 19,9 mln zł | 5,8 mln zł | 14.02.2009 |
Kwoty w złotych, ze sprawozdań rocznych. Dynamikę liczymy tylko z dwóch kolejnych lat obrotowych, zgodnie z metodą.
Podwyższenia kapitału zakładowego
-
Sprawozdanie za 2011, publiczne od 20 marca 2012
11,1 mln zł do 11,4 mln zł (+2,7 %)
-
Sprawozdanie za 2010, publiczne od 15 marca 2011
7,1 mln zł do 11,1 mln zł (+56,7 %)
-
Sprawozdanie za 2009, publiczne od 15 lutego 2010
5,8 mln zł do 7,1 mln zł (+22,6 %)
Akcjonariusze i osoby w spółce
Osoby fizyczne ujawnione publicznie: akcjonariusze od progu ujawnienia, wspólnicy i członkowie organów.
- Włodzimierz Kocik32,9 % udziałów lub akcji
- Marzenna Kocik7,7 % udziałów lub akcji