- Przychód netto 2025
- 141 mln zł
- Rok do roku
- +0,4 %
- CAGR 3 lata
- +23,9 %
- Kwartyl w branży
- 2 z 4
Spółka w liczbach i zdaniach
11 Bit Studios to spółka akcyjna w branży gier, z siedzibą w miejscowości Warszawa. Wpis do rejestru pochodzi z 2009 roku (16 lat temu). Przychód netto za 2025 to 141 mln zł; wobec poprzedniego roku zmiana wynosi +0,4 %. Licząc trzy lata wstecz, przychód rósł średnio o 23,9 % rocznie. Sprawozdanie za 2023 pokazuje podwyższenie kapitału zakładowego z 238 tys. zł do 242 tys. zł, co zwykle oznacza emisję nowych udziałów albo akcji. Łącznie widzimy 5 podwyższenia kapitału w kolejnych sprawozdaniach. W profilu wymieniamy 3 osoby z ujawnionymi udziałami albo funkcjami w spółce.
Przychód netto w kolejnych latach
| Rok obrotowy | Przychód netto | Zysk netto | Kapitał własny | Kapitał zakładowy | Publikacja |
|---|---|---|---|---|---|
| Rok obrotowy 2025 | 141 mln zł | 6,9 mln zł | 236,4 mln zł | 242 tys. zł | 21.04.2026 |
| Rok obrotowy 2024 | 140,5 mln zł | 6,9 mln zł | 229,9 mln zł | 242 tys. zł | 15.04.2025 |
| Rok obrotowy 2023 | 52,3 mln zł | 527 tys. zł | 227,1 mln zł | 242 tys. zł | 18.04.2024 |
| Rok obrotowy 2022 | 74,2 mln zł | 22,9 mln zł | 224,5 mln zł | 238 tys. zł | 23.03.2023 |
| Rok obrotowy 2021 | 70,1 mln zł | 28,7 mln zł | 197,3 mln zł | 237 tys. zł | 24.03.2022 |
| Rok obrotowy 2020 | 87,1 mln zł | 37,4 mln zł | 164,6 mln zł | 236 tys. zł | 28.04.2021 |
| Rok obrotowy 2019 | 71,2 mln zł | 21,7 mln zł | 119,7 mln zł | 229 tys. zł | 25.03.2020 |
| Rok obrotowy 2018 | 82,1 mln zł | 37,6 mln zł | 89,9 mln zł | 229 tys. zł | 27.03.2019 |
| Rok obrotowy 2017 | 19,2 mln zł | 3,6 mln zł | 46,2 mln zł | 229 tys. zł | 26.03.2018 |
| Rok obrotowy 2016 | 27 mln zł | 12,9 mln zł | 42,1 mln zł | 222 tys. zł | 30.03.2017 |
| Rok obrotowy 2015 | 23,2 mln zł | 11,6 mln zł | 28,7 mln zł | 222 tys. zł | 12.02.2016 |
| Rok obrotowy 2014 | 17,7 mln zł | 9,2 mln zł | 17 mln zł | 222 tys. zł | 12.02.2015 |
| Rok obrotowy 2013 | 5,7 mln zł | 1 mln zł | 7,9 mln zł | 222 tys. zł | 14.02.2014 |
| Rok obrotowy 2012 | 4,8 mln zł | 1,3 mln zł | 6,9 mln zł | 222 tys. zł | 14.02.2013 |
| Rok obrotowy 2011 | 3,1 mln zł | 1,3 mln zł | 2,6 mln zł | 187 tys. zł | 14.02.2012 |
| Rok obrotowy 2010 | 474 tys. zł | -231 tys. zł | 1,3 mln zł | 187 tys. zł | 14.02.2011 |
| Rok obrotowy 2009 | 0 zł | 0 zł | 100 tys. zł | 100 tys. zł | 15.06.2011 |
Kwoty w złotych, ze sprawozdań rocznych. Dynamikę liczymy tylko z dwóch kolejnych lat obrotowych, zgodnie z metodą.
Podwyższenia kapitału zakładowego
-
Sprawozdanie za 2023, publiczne od 18 kwietnia 2024
238 tys. zł do 242 tys. zł (+1,7 %)
-
Sprawozdanie za 2020, publiczne od 28 kwietnia 2021
229 tys. zł do 236 tys. zł (+3,1 %)
-
Sprawozdanie za 2017, publiczne od 26 marca 2018
222 tys. zł do 229 tys. zł (+3,2 %)
-
Sprawozdanie za 2012, publiczne od 14 lutego 2013
187 tys. zł do 222 tys. zł (+18,7 %)
-
Sprawozdanie za 2010, publiczne od 14 lutego 2011
100 tys. zł do 187 tys. zł (+87 %)
Akcjonariusze i osoby w spółce
Osoby fizyczne ujawnione publicznie: akcjonariusze od progu ujawnienia, wspólnicy i członkowie organów.
- Grzegorz Miechowski7 % udziałów lub akcji
- Przemysław Marszał5 % udziałów lub akcji
- Michał Drozdowski4,1 % udziałów lub akcji