Munar Pharma
MUNAR PHARMA SPÓŁKA AKCYJNA
- Przychód netto 2025
- 250 tys. zł
- Rok do roku
- −11,7 %niska baza
- CAGR 3 lata
- −56,8 %
- Kwartyl w branży
- 2 z 4
Spółka w liczbach i zdaniach
Profil dotyczy spółki Munar Pharma, czyli spółka akcyjna w branży gier, z siedzibą w miejscowości Warszawa. W rejestrze figuruje od 2008 roku, więc ma za sobą 18 lat działalności. Ostatnie sprawozdanie (rok 2025) pokazuje 250 tys. zł przychodu, czyli −11,7 % rok do roku. Średnie roczne tempo wzrostu z trzech lat (CAGR) to −56,8 %. Kapitał zakładowy urósł w roku 2025 o 3 mln zł (wartość nominalna), co wskazuje na objęcie nowych udziałów lub akcji. Łącznie widzimy 6 podwyższenia kapitału w kolejnych sprawozdaniach. W profilu wymieniamy 2 osoby z ujawnionymi udziałami albo funkcjami w spółce.
Przychód netto w kolejnych latach
| Rok obrotowy | Przychód netto | Zysk netto | Kapitał własny | Kapitał zakładowy | Publikacja |
|---|---|---|---|---|---|
| Rok obrotowy 2025 | 250 tys. zł | -756 tys. zł | 1,2 mln zł | 4,7 mln zł | 16.02.2026 |
| Rok obrotowy 2024 | 283 tys. zł | 115 tys. zł | -1,1 mln zł | 1,7 mln zł | 14.02.2025 |
| Rok obrotowy 2023 | 2,7 mln zł | -3,6 mln zł | -1,3 mln zł | 17 mln zł | 14.02.2024 |
| Rok obrotowy 2022 | 3,1 mln zł | -310 tys. zł | 2,3 mln zł | 17 mln zł | 21.03.2023 |
| Rok obrotowy 2021 | 2,6 mln zł | -1 mln zł | 2 mln zł | 16,9 mln zł | 14.02.2022 |
| Rok obrotowy 2020 | 1,8 mln zł | -1,5 mln zł | 1,2 mln zł | 15 mln zł | 22.03.2021 |
| Rok obrotowy 2019 | 1,3 mln zł | 12 tys. zł | 1,6 mln zł | 13,8 mln zł | 14.02.2020 |
| Rok obrotowy 2018 | 2,4 mln zł | -13 mln zł | 3,3 mln zł | 12 mln zł | 14.02.2019 |
| Rok obrotowy 2017 | 516 tys. zł | -719 tys. zł | 14,9 mln zł | 2,5 mln zł | 14.02.2018 |
| Rok obrotowy 2016 | 807 tys. zł | -23 tys. zł | 626 tys. zł | 2,5 mln zł | 14.02.2017 |
| Rok obrotowy 2015 | 747 tys. zł | -5,6 mln zł | 649 tys. zł | 2,5 mln zł | 15.02.2016 |
| Rok obrotowy 2014 | 746 tys. zł | -207 tys. zł | 6,3 mln zł | 2,5 mln zł | 13.02.2015 |
| Rok obrotowy 2013 | 587 tys. zł | -176 tys. zł | 6,5 mln zł | 2,5 mln zł | 14.02.2014 |
| Rok obrotowy 2012 | 1,5 mln zł | 204 tys. zł | 6,6 mln zł | 2,5 mln zł | 14.02.2013 |
| Rok obrotowy 2011 | 1,2 mln zł | 9 tys. zł | 6,4 mln zł | 2,5 mln zł | 14.02.2012 |
| Rok obrotowy 2010 | 1,1 mln zł | 135 tys. zł | 6,4 mln zł | 2,5 mln zł | 14.02.2011 |
| Rok obrotowy 2009 | 113 tys. zł | 184 tys. zł | 5,9 mln zł | 500 tys. zł | 14.02.2010 |
Kwoty w złotych, ze sprawozdań rocznych. Dynamikę liczymy tylko z dwóch kolejnych lat obrotowych, zgodnie z metodą.
Podwyższenia kapitału zakładowego
-
Sprawozdanie za 2025, publiczne od 16 lutego 2026
1,7 mln zł do 4,7 mln zł (+177 %)
-
Sprawozdanie za 2021, publiczne od 14 lutego 2022
15 mln zł do 16,9 mln zł (+12,6 %)
-
Sprawozdanie za 2020, publiczne od 22 marca 2021
13,8 mln zł do 15 mln zł (+8,4 %)
-
Sprawozdanie za 2019, publiczne od 14 lutego 2020
12 mln zł do 13,8 mln zł (+15,9 %)
-
Sprawozdanie za 2018, publiczne od 14 lutego 2019
2,5 mln zł do 12 mln zł (+388 %)
-
Sprawozdanie za 2010, publiczne od 14 lutego 2011
500 tys. zł do 2,5 mln zł (+390 %)
Akcjonariusze i osoby w spółce
Osoby fizyczne ujawnione publicznie: akcjonariusze od progu ujawnienia, wspólnicy i członkowie organów.
- Dariusz Cisak20 % udziałów lub akcji
- Tomasz Swadkowski5,8 % udziałów lub akcji