ONE More Level
ONE MORE LEVEL SPÓŁKA AKCYJNA
- Przychód netto 2025
- 1,5 mln zł
- Rok do roku
- −92,9 %
- CAGR 3 lata
- −54,1 %
- Kwartyl w branży
- 4 z 4
Spółka w liczbach i zdaniach
ONE More Level działa jako spółka akcyjna w branży gier, z siedzibą w miejscowości Kraków. Wpis do rejestru pochodzi z 2011 roku (15 lat temu). Przychód netto za 2025 to 1,5 mln zł; wobec poprzedniego roku zmiana wynosi −92,9 %. Licząc trzy lata wstecz, przychód rósł średnio o −54,1 % rocznie. Sprawozdanie za 2025 pokazuje podwyższenie kapitału zakładowego z 5,7 mln zł do 6,6 mln zł, co zwykle oznacza emisję nowych udziałów albo akcji. Łącznie widzimy 5 podwyższenia kapitału w kolejnych sprawozdaniach. W profilu wymieniamy 3 osoby z ujawnionymi udziałami albo funkcjami w spółce.
Przychód netto w kolejnych latach
| Rok obrotowy | Przychód netto | Zysk netto | Kapitał własny | Kapitał zakładowy | Publikacja |
|---|---|---|---|---|---|
| Rok obrotowy 2025 | 1,5 mln zł | -3,7 mln zł | 14,8 mln zł | 6,6 mln zł | 30.04.2026 |
| Rok obrotowy 2024 | 20,3 mln zł | 7,2 mln zł | 15,5 mln zł | 5,7 mln zł | 17.03.2025 |
| Rok obrotowy 2023 | 22,8 mln zł | -12,6 mln zł | 8,2 mln zł | 5,7 mln zł | 15.03.2024 |
| Rok obrotowy 2022 | 15 mln zł | -1,8 mln zł | 20,5 mln zł | 5,4 mln zł | 20.03.2023 |
| Rok obrotowy 2021 | 13,8 mln zł | 3,4 mln zł | 22,7 mln zł | 5,4 mln zł | 14.02.2022 |
| Rok obrotowy 2020 | 55 tys. zł | -9 mln zł | 19,8 mln zł | 5,4 mln zł | 15.02.2021 |
| Rok obrotowy 2019 | 2,5 mln zł | -6 mln zł | 28,2 mln zł | 5,4 mln zł | 09.02.2020 |
| Rok obrotowy 2018 | 2,2 mln zł | -1,8 mln zł | 34,1 mln zł | 5,4 mln zł | 21.03.2019 |
| Rok obrotowy 2017 | 276 tys. zł | 209 tys. zł | -65 tys. zł | 552 tys. zł | 16.03.2018 |
| Rok obrotowy 2016 | 840 tys. zł | 60 tys. zł | -260 tys. zł | 552 tys. zł | 10.02.2017 |
| Rok obrotowy 2015 | 656 tys. zł | -102 tys. zł | -320 tys. zł | 552 tys. zł | 11.02.2016 |
| Rok obrotowy 2014 | 595 tys. zł | -179 tys. zł | -218 tys. zł | 552 tys. zł | 12.02.2015 |
| Rok obrotowy 2013 | 561 tys. zł | -261 tys. zł | -38 tys. zł | 552 tys. zł | 14.02.2014 |
| Rok obrotowy 2012 | 561 tys. zł | -270 tys. zł | 23 tys. zł | 534 tys. zł | 14.02.2013 |
| Rok obrotowy 2011 | 235 tys. zł | -379 tys. zł | 222 tys. zł | 528 tys. zł | 14.02.2012 |
Kwoty w złotych, ze sprawozdań rocznych. Dynamikę liczymy tylko z dwóch kolejnych lat obrotowych, zgodnie z metodą.
Podwyższenia kapitału zakładowego
-
Sprawozdanie za 2025, publiczne od 30 kwietnia 2026
5,7 mln zł do 6,6 mln zł (+17,4 %)
-
Sprawozdanie za 2023, publiczne od 15 marca 2024
5,4 mln zł do 5,7 mln zł (+5,6 %)
-
Sprawozdanie za 2018, publiczne od 21 marca 2019
552 tys. zł do 5,4 mln zł (+870 %)
-
Sprawozdanie za 2013, publiczne od 14 lutego 2014
534 tys. zł do 552 tys. zł (+3,4 %)
-
Sprawozdanie za 2012, publiczne od 14 lutego 2013
528 tys. zł do 534 tys. zł (+1,1 %)
Akcjonariusze i osoby w spółce
Osoby fizyczne ujawnione publicznie: akcjonariusze od progu ujawnienia, wspólnicy i członkowie organów.
- Michał Sokolski9,6 % udziałów lub akcji
- Krzysztof Jakubowski9,4 % udziałów lub akcji
- Radosław Ratusznik4,5 % udziałów lub akcji