THE Farm 51 Group
THE FARM 51 GROUP SPÓŁKA AKCYJNA
- Przychód netto 2025
- 16,2 mln zł
- Rok do roku
- −28,5 %
- CAGR 3 lata
- −6,3 %
- Kwartyl w branży
- 3 z 4
Spółka w liczbach i zdaniach
THE Farm 51 Group to spółka akcyjna w branży gier, z siedzibą w miejscowości Gliwice. W rejestrze figuruje od 2011 roku, więc ma za sobą 15 lat działalności. Przychód netto za 2025 to 16,2 mln zł; wobec poprzedniego roku zmiana wynosi −28,5 %. Średnie roczne tempo wzrostu z trzech lat (CAGR) to −6,3 %. Kapitał zakładowy urósł w roku 2025 o 50 tys. zł (wartość nominalna), co wskazuje na objęcie nowych udziałów lub akcji. Łącznie widzimy 5 podwyższenia kapitału w kolejnych sprawozdaniach. W profilu wymieniamy 2 osoby z ujawnionymi udziałami albo funkcjami w spółce.
Przychód netto w kolejnych latach
| Rok obrotowy | Przychód netto | Zysk netto | Kapitał własny | Kapitał zakładowy | Publikacja |
|---|---|---|---|---|---|
| Rok obrotowy 2025 | 16,2 mln zł | -510 tys. zł | 21,7 mln zł | 692 tys. zł | 16.02.2026 |
| Rok obrotowy 2024 | 22,6 mln zł | 2,4 mln zł | 19,9 mln zł | 642 tys. zł | 14.02.2025 |
| Rok obrotowy 2023 | 21,5 mln zł | -516 tys. zł | 17,5 mln zł | 642 tys. zł | 14.02.2024 |
| Rok obrotowy 2022 | 19,6 mln zł | 3,4 mln zł | 18 mln zł | 642 tys. zł | 14.02.2023 |
| Rok obrotowy 2021 | 21 mln zł | 1,8 mln zł | 14,6 mln zł | 642 tys. zł | 14.02.2022 |
| Rok obrotowy 2020 | 14,6 mln zł | 2,2 mln zł | 12,9 mln zł | 627 tys. zł | 12.02.2021 |
| Rok obrotowy 2019 | 8,8 mln zł | -1,7 mln zł | 8,4 mln zł | 627 tys. zł | 14.02.2020 |
| Rok obrotowy 2018 | 9,7 mln zł | -3 mln zł | 10,1 mln zł | 627 tys. zł | 14.02.2019 |
| Rok obrotowy 2017 | 6,7 mln zł | -4,8 mln zł | 8,8 mln zł | 546 tys. zł | 14.02.2018 |
| Rok obrotowy 2016 | 6,6 mln zł | -4,4 mln zł | 9 mln zł | 546 tys. zł | 14.02.2017 |
| Rok obrotowy 2015 | 4,9 mln zł | -3,5 mln zł | 10 mln zł | 506 tys. zł | 12.02.2016 |
| Rok obrotowy 2014 | 6,5 mln zł | 908 tys. zł | 4,6 mln zł | 376 tys. zł | 13.02.2015 |
| Rok obrotowy 2013 | 5,8 mln zł | 775 tys. zł | 3,7 mln zł | 376 tys. zł | 14.02.2014 |
| Rok obrotowy 2012 | 2,7 mln zł | 21 tys. zł | 3 mln zł | 376 tys. zł | 14.02.2013 |
| Rok obrotowy 2011 | 71 tys. zł | -91 tys. zł | 1,7 mln zł | 376 tys. zł | 14.02.2012 |
Kwoty w złotych, ze sprawozdań rocznych. Dynamikę liczymy tylko z dwóch kolejnych lat obrotowych, zgodnie z metodą.
Podwyższenia kapitału zakładowego
-
Sprawozdanie za 2025, publiczne od 16 lutego 2026
642 tys. zł do 692 tys. zł (+7,8 %)
-
Sprawozdanie za 2021, publiczne od 14 lutego 2022
627 tys. zł do 642 tys. zł (+2,4 %)
-
Sprawozdanie za 2018, publiczne od 14 lutego 2019
546 tys. zł do 627 tys. zł (+14,8 %)
-
Sprawozdanie za 2016, publiczne od 14 lutego 2017
506 tys. zł do 546 tys. zł (+7,9 %)
-
Sprawozdanie za 2015, publiczne od 12 lutego 2016
376 tys. zł do 506 tys. zł (+34,6 %)
Akcjonariusze i osoby w spółce
Osoby fizyczne ujawnione publicznie: akcjonariusze od progu ujawnienia, wspólnicy i członkowie organów.
- Radosław Kalisz5 % udziałów lub akcji
- Wojciech Pazur3,9 % udziałów lub akcji