Benefit Systems
BENEFIT SYSTEMS SPÓŁKA AKCYJNA
- Przychód netto 2025
- 4,5 mld zł
- Rok do roku
- +33,1 %
- CAGR 3 lata
- +33,3 %
- Kwartyl w branży
- 1 z 4
Spółka w liczbach i zdaniach
Benefit Systems to spółka akcyjna w turystyce i rekreacji, z siedzibą w miejscowości Warszawa. W rejestrze figuruje od 2003 roku, więc ma za sobą 22 lata działalności. Ostatnie sprawozdanie (rok 2025) pokazuje 4,5 mld zł przychodu, czyli +33,1 % rok do roku. Średnie roczne tempo wzrostu z trzech lat (CAGR) to +33,3 %. Pod względem tempa wzrostu spółka mieści się w najszybszej jednej czwartej firm w turystyce i rekreacji w naszej bazie. Kapitał zakładowy urósł w roku 2025 o 318 tys. zł (wartość nominalna), co wskazuje na objęcie nowych udziałów lub akcji. Łącznie widzimy 10 podwyższenia kapitału w kolejnych sprawozdaniach. W profilu wymieniamy 1 osobę z ujawnionymi udziałami albo funkcjami w spółce.
Przychód netto w kolejnych latach
| Rok obrotowy | Przychód netto | Zysk netto | Kapitał własny | Kapitał zakładowy | Publikacja |
|---|---|---|---|---|---|
| Rok obrotowy 2025 | 4,5 mld zł | 570,9 mln zł | 2,4 mld zł | 3,3 mln zł | 20.03.2026 |
| Rok obrotowy 2024 | 3,4 mld zł | 449,6 mln zł | 1,2 mld zł | 3 mln zł | 08.04.2025 |
| Rok obrotowy 2023 | 2,8 mld zł | 439,6 mln zł | 996,8 mln zł | 2,9 mln zł | 20.03.2024 |
| Rok obrotowy 2022 | 1,9 mld zł | 138,1 mln zł | 727 mln zł | 2,9 mln zł | 22.03.2023 |
| Rok obrotowy 2021 | 954,9 mln zł | -25,1 mln zł | 603,7 mln zł | 2,9 mln zł | 15.04.2022 |
| Rok obrotowy 2020 | 1 mld zł | -100 mln zł | 524,5 mln zł | 2,9 mln zł | 24.03.2021 |
| Rok obrotowy 2019 | 1,5 mld zł | 105,3 mln zł | 618,6 mln zł | 2,9 mln zł | 01.04.2020 |
| Rok obrotowy 2018 | 1,2 mld zł | 114,6 mln zł | 564,7 mln zł | 2,9 mln zł | 04.04.2019 |
| Rok obrotowy 2017 | 964,8 mln zł | 88,1 mln zł | 202 mln zł | 2,7 mln zł | 22.03.2018 |
| Rok obrotowy 2016 | 742 mln zł | 82,8 mln zł | 224,9 mln zł | 2,6 mln zł | 09.03.2017 |
| Rok obrotowy 2015 | 581,5 mln zł | 49,1 mln zł | 185,6 mln zł | 2,6 mln zł | 10.03.2016 |
| Rok obrotowy 2014 | 452,3 mln zł | 38,6 mln zł | 153 mln zł | 2,6 mln zł | 18.03.2015 |
| Rok obrotowy 2013 | 383,4 mln zł | 26,2 mln zł | 123 mln zł | 2,5 mln zł | 17.03.2014 |
| Rok obrotowy 2012 | 320 mln zł | 29,4 mln zł | 98,3 mln zł | 2,4 mln zł | 20.03.2013 |
| Rok obrotowy 2011 | 245 mln zł | 37,3 mln zł | 80,1 mln zł | 2,4 mln zł | 20.03.2012 |
| Rok obrotowy 2010 | 165 mln zł | 16,5 mln zł | 22,1 mln zł | 2,2 mln zł | 29.04.2011 |
| Rok obrotowy 2009 | 94,5 mln zł | 5,2 mln zł | 8,6 mln zł | 2,2 mln zł | 30.04.2010 |
| Rok obrotowy 2008 | 26,4 mln zł | 3,8 mln zł | 5,4 mln zł | 2,2 mln zł | 30.04.2009 |
| Rok obrotowy 2007 | 6,5 mln zł | 549 tys. zł | 1 mln zł | 1,6 mln zł | 30.04.2008 |
Kwoty w złotych, ze sprawozdań rocznych. Dynamikę liczymy tylko z dwóch kolejnych lat obrotowych, zgodnie z metodą.
Podwyższenia kapitału zakładowego
-
Sprawozdanie za 2025, publiczne od 20 marca 2026
3 mln zł do 3,3 mln zł (+10,8 %)
-
Sprawozdanie za 2021, publiczne od 15 kwietnia 2022
2,9 mln zł do 2,9 mln zł (+1,4 %)
-
Sprawozdanie za 2020, publiczne od 24 marca 2021
2,9 mln zł do 2,9 mln zł (+1,2 %)
-
Sprawozdanie za 2018, publiczne od 4 kwietnia 2019
2,7 mln zł do 2,9 mln zł (+6,9 %)
-
Sprawozdanie za 2017, publiczne od 22 marca 2018
2,6 mln zł do 2,7 mln zł (+2,9 %)
-
Sprawozdanie za 2016, publiczne od 9 marca 2017
2,6 mln zł do 2,6 mln zł (+1,8 %)
-
Sprawozdanie za 2014, publiczne od 18 marca 2015
2,5 mln zł do 2,6 mln zł (+2,8 %)
-
Sprawozdanie za 2013, publiczne od 17 marca 2014
2,4 mln zł do 2,5 mln zł (+3,4 %)
-
Sprawozdanie za 2011, publiczne od 20 marca 2012
2,2 mln zł do 2,4 mln zł (+9,1 %)
-
Sprawozdanie za 2008, publiczne od 30 kwietnia 2009
1,6 mln zł do 2,2 mln zł (+40,8 %)
Akcjonariusze i osoby w spółce
Osoby fizyczne ujawnione publicznie: akcjonariusze od progu ujawnienia, wspólnicy i członkowie organów.
- Marek Kamola7,1 % udziałów lub akcji
Akcjonariusze instytucjonalni
Fundusze, towarzystwa i spółki z raportu o akcjonariacie. To podmioty, nie osoby, więc nie mają profilu ani szacunku wartości.
- DFE Nationale-Nederlandenakcjonariusz instytucjonalny0,1 % akcji