Maxipizza
MAXIPIZZA SPÓŁKA AKCYJNA
- Przychód netto 2025
- 15,1 mln zł
- Rok do roku
- −3,7 %
- CAGR 3 lata
- +2,7 %
- Kwartyl w branży
- 2 z 4
Spółka w liczbach i zdaniach
Maxipizza to spółka akcyjna w turystyce i rekreacji, z siedzibą w miejscowości Kielce. W rejestrze figuruje od 2007 roku, więc ma za sobą 19 lat działalności. Przychód netto za 2025 to 15,1 mln zł; wobec poprzedniego roku zmiana wynosi −3,7 %. Średnie roczne tempo wzrostu z trzech lat (CAGR) to +2,7 %. Kapitał zakładowy urósł w roku 2025 o 400 tys. zł (wartość nominalna), co wskazuje na objęcie nowych udziałów lub akcji. Łącznie widzimy 7 podwyższenia kapitału w kolejnych sprawozdaniach. W profilu wymieniamy 4 osoby z ujawnionymi udziałami albo funkcjami w spółce.
Przychód netto w kolejnych latach
| Rok obrotowy | Przychód netto | Zysk netto | Kapitał własny | Kapitał zakładowy | Publikacja |
|---|---|---|---|---|---|
| Rok obrotowy 2025 | 15,1 mln zł | -308 tys. zł | 8,6 mln zł | 2,8 mln zł | 16.02.2026 |
| Rok obrotowy 2024 | 15,7 mln zł | 3 tys. zł | 8,4 mln zł | 2,4 mln zł | 14.02.2025 |
| Rok obrotowy 2023 | 15,5 mln zł | 278 tys. zł | 8 mln zł | 2,2 mln zł | 10.02.2024 |
| Rok obrotowy 2022 | 13,9 mln zł | 399 tys. zł | 7,5 mln zł | 2,2 mln zł | 14.02.2023 |
| Rok obrotowy 2021 | 13,1 mln zł | 191 tys. zł | 7,1 mln zł | 1,6 mln zł | 14.02.2022 |
| Rok obrotowy 2020 | 12,3 mln zł | 181 tys. zł | 6,3 mln zł | 2,1 mln zł | 15.02.2021 |
| Rok obrotowy 2019 | 12,9 mln zł | 383 tys. zł | 5,9 mln zł | 2 mln zł | 14.02.2020 |
| Rok obrotowy 2018 | 10,9 mln zł | 524 tys. zł | 3,9 mln zł | 1,4 mln zł | 14.02.2019 |
| Rok obrotowy 2017 | 10,6 mln zł | 314 tys. zł | 2,4 mln zł | 972 tys. zł | 14.02.2018 |
| Rok obrotowy 2016 | 8,9 mln zł | 144 tys. zł | 2,1 mln zł | 972 tys. zł | 08.02.2017 |
| Rok obrotowy 2015 | 6 mln zł | 212 tys. zł | 1,9 mln zł | 972 tys. zł | 15.02.2016 |
| Rok obrotowy 2014 | 4,6 mln zł | 98 tys. zł | 1,7 mln zł | 972 tys. zł | 16.02.2015 |
| Rok obrotowy 2013 | 3,8 mln zł | -5 tys. zł | 1,6 mln zł | 972 tys. zł | 14.02.2014 |
| Rok obrotowy 2012 | 3,6 mln zł | -115 tys. zł | 1,6 mln zł | 972 tys. zł | 14.02.2013 |
| Rok obrotowy 2011 | 3,2 mln zł | 75 tys. zł | 1,8 mln zł | 972 tys. zł | 14.02.2012 |
| Rok obrotowy 2010 | 3,2 mln zł | 170 tys. zł | 1,7 mln zł | 971 tys. zł | 14.02.2011 |
| Rok obrotowy 2009 | 2,9 mln zł | 3 tys. zł | 1,5 mln zł | 971 tys. zł | 15.02.2010 |
| Rok obrotowy 2008 | 2,6 mln zł | -886 tys. zł | 1,5 mln zł | 971 tys. zł | 14.02.2009 |
| Rok obrotowy 2007 | 1,5 mln zł | 74 tys. zł | 1,6 mln zł | 830 tys. zł | 14.02.2008 |
Kwoty w złotych, ze sprawozdań rocznych. Dynamikę liczymy tylko z dwóch kolejnych lat obrotowych, zgodnie z metodą.
Podwyższenia kapitału zakładowego
-
Sprawozdanie za 2025, publiczne od 16 lutego 2026
2,4 mln zł do 2,8 mln zł (+16,3 %)
-
Sprawozdanie za 2024, publiczne od 14 lutego 2025
2,2 mln zł do 2,4 mln zł (+10,2 %)
-
Sprawozdanie za 2022, publiczne od 14 lutego 2023
1,6 mln zł do 2,2 mln zł (+35,5 %)
-
Sprawozdanie za 2020, publiczne od 15 lutego 2021
2 mln zł do 2,1 mln zł (+5 %)
-
Sprawozdanie za 2019, publiczne od 14 lutego 2020
1,4 mln zł do 2 mln zł (+39,7 %)
-
Sprawozdanie za 2018, publiczne od 14 lutego 2019
972 tys. zł do 1,4 mln zł (+47,3 %)
-
Sprawozdanie za 2008, publiczne od 14 lutego 2009
830 tys. zł do 971 tys. zł (+17 %)
Akcjonariusze i osoby w spółce
Osoby fizyczne ujawnione publicznie: akcjonariusze od progu ujawnienia, wspólnicy i członkowie organów.
- Paweł Molenda39,1 % udziałów lub akcji
- Mariusz Molenda16,9 % udziałów lub akcji
- Karol Molenda16,8 % udziałów lub akcji
- Łukasz Misztal8,9 % udziałów lub akcji